Cumhur İttifaki MHP Teşkilatında Bir Araya Geldi

Ak Parti Pamukova Belediye Başkanı ve adayı Cevat Keser, İlçe Başkanı Burak Çelik MHP İlçe Teşkilatını ziyarettiler.

Cumhur İttifaki MHP Teşkilatında Bir Araya Geldi

Ak Parti Pamukova Belediye başkanı ve adayı Cevat Keser, Ak Parti İlçe Başkanı Burak Çelik Cumhur İttifakı kapsamında MHP İlçe Teşkilatını ziyaret ettiler.

Başkan Keser ve İlçe Başkanı Çelik’i MHP İlçe Teşkilatı binasında, İlçe Başkanı Arif Çakıl, İlçe Kadın Kolları Başkanı Şengül Görenli Dikici, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Oğuzhan Keskin, İlçe yönetim kurulu üyeleri ve partiler karşıladı. Yerel seçimler için karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyarette, Cumhur İttifakı kapsamında ittifaka zarar verilecek bir harekete müsamaha göstermeyeceği, ittifak ruhuna sonuna kadar sadık kalınacağı vurgulandı.

Başkan Keser ziyarette yaptığı konuşmada, “ Birlik ve beraberliğimizi en güzel şekilde yansıtarak ülkemizin birliğine kasteden herkese ciddi bir mesaj vermeliyiz. Sandıklardan en yüksek oy oranları ile ayrılmak hepimizin ortak görevidir. Pamukova'mıza en güzel hizmetleri sunmalıyız. Bunun için üzerimize düşen sorumlulukla hareket edeceğiz. Bizim için önemli olan milletimizin bekasıdır “ dedi.

MHP ilçe Başkanı Arif Çakıl ise “Liderlerimizin, milletimizin bekası için gösterdikleri duruşlara uygun Pamukova'mızda ittifak birliğinin gösterilmesini, bir kardeşlik örneğinin sergilenmesini biz çok önemsiyor ve anlamlı buluyoruz. Bu bir seçim ittifakı değildir, ülkemiz için, şehirlerimiz için hep birlikte, omuz omuza çalışma ittifakıdır. İnşallah büyük bir gayretle hep birlikte çalışacağız. Gece gündüz çalışacak, kapı kapı dolaşacağız. istişare kanallarını her daim açık tutacağız, Cumhur İttifakı'na, MHP olarak bu ruha yakışır bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğimizden herkesin emin olmasını istiyoruz. 7 gün 24 saat istişare halinde olmak bizim için çok kıymetli ve çok önemlidir.  İlçemizde ikamet eden tüm vatandaşlarımıza ulaşmak için gece gündüz çalışacak ve kapı kapı dolaşacağız. Milletimiz ittifak ruhuna uygun bir şekilde çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın “ dedi.

Başkan Cevat Keser MHP Teşkilatına verdiği destek sözünden dolayı teşekkür etti.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mhpli
Mhpli - 7 ay Önce

TABANLAR İTTİFAK YAPMADIKTAN SONRA SİZ YAPSANIZ NE YAZAR