banner303

Cevat Keser " Kalıcı Eserler Bırakmak Derdindeyiz "

Pamukova Belediye Başkanı AK Parti Belediye Başkan Adayı Cevat KESER Oruçlu ve Pınarlı - Bacı Mahallelerinde halkla buluştu.

Cevat Keser " Kalıcı Eserler Bırakmak Derdindeyiz "

Pamukova Belediye Başkanı AK Parti Belediye Başkan Adayı Cevat KESER Oruçlu ve Pınarlı - Bacı Mahallelerinde halkla buluştu. Her gittiği yerde halkın coşku ve sevinç gösterileri ile karşılanan KESER’e ziyaretlerinde AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Burak Çelik ve meclis üyeleri de refakat ediyor. “Durma İlerle Bu Halk Seninle” sloganlarıyla karşılanan başkan KESER’e ilgi ve alakanın hayli yoğun olması dikkatlerden kaçmadı.

Pamukova Belediye Başkanı AK Parti Belediye Başkan Adayı Cevat KESER Oruçlu, Bacı ve Pınarlı Mahallelerinde gerçekleştirdiği ziyaretler miting havasında geçti. Mahalle ziyaretlerini miting havasına dönüştüren vatandaşlara teşekkür eden KESER, “ Her seçim dönemi AK Partili geçinip, bütün kazanımlarını, sıfatlarını ve konumlarını AK Partiye borçlu olup, ne hikmetse bir türlü oyları AK Partiye nasip olmayan ve HER DEVRİN ADAMI OLMAYI KENDİLERİNE DÜSTUR EDİNEN BU KİTLE, daha işin en başında oy isterken “seçilirsek AK Partiye geçeceğiz” yalanlarıyla halktan oy isteyenlere karşı, halkımız mahallesine ve ilçesine sahip çıkarak onlara gereken dersi verecek” dedi. Konuşmasında mahallere (köylere) yapılan hizmetlerden bahseden KESER; imkânlarımız ve ihtiyaç aciliyetine göre her mahallemize(köyümüze) hizmet etmeye çalıştık. Elimizin değmediği, çözüm geliştirmediğimiz hiçbir meselemiz yok Elhamdülillah. Şimdi daha büyük yatırım ve hizmetleri mahallelerimizle (köylerimizle) buluşturma vakti.

Yaptığı ziyarette projelerini de açıklayan KESER, “Oruçlu Mahallemize söz verdiğimiz gibi Köy Konağı, Kahvehane, Muhtarlık Odası, Doktor ve Ebe Odasının bulunduğu tesisimiz şükürler olsun hizmete girmiştir. Görüntüsü ve mimari yapısıyla örnek teşkil edecek bu tesislerimizi inşallah tüm köylerimize yapacağız. Mahallemizden gelen her türlü istek, öneri ve talepleri en kısa sürede yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bununla birlikte Hayrettin – Pınarlı ve Bacı Mahallelerinin ortak olarak kullanacağı ve yaklaşık maliyeti 850.000,00 TL olan Hayrettin – Pınarlı ve Bacı Düğün Salonu ve Çok Amaçlı Sosyal Tesisin temelini attıklarını ve en kısa zamanda tamamlanıp faaliyete alınacağını” söyledi. Mahalle gençlerinin spora ve özellikle futbola duyduğu sevgiyi göz ardı etmeyen KESER, futbol sahasının yapımı için zemin düzeltilmesinin yapıldığını ve baharla birlikte özlem duydukları sahaya kavuşacaklarını söyledi. KESER konuşmasına, Devlet ve Millet Bekası için hem şahsıma, hem de Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Ekrem Yüce beye sizlerden güçlü bir destek istiyorum.Destek sizden, gayret bizden, yardım ve inayet Yüce Allah'tandır " diyerek son verdi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE