banner303

Cevat Keser'den Miting Havasında Aday Tanıtım Toplantısı

Ak parti Pamukova belediye başkan adayı ve meclis üyeleri için aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Cevat Keser'den Miting Havasında Aday Tanıtım Toplantısı

Pamukova Belediye Başkanı ve AK Parti Pamukova Belediye Başkan Adayı Cevat Keser’in aday tanıtım programına yoğun ilgi gösterildi. Ak Parti Pamukova İlçe Teşkilatı tarafından Pamukova Kültür Merkezinde saat 20:30’da geniş çaplı aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programa Ak Parti Sakarya Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Ak Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Yüce, Ak Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Burak Çelik, MHP ilçe Başkanı Arif Çakıl, AK Parti ve MHP Pamukova Kadın kolları başkanları, yönetim kurulu üyeleri, meclis üyesi adayları ve partililer katıldı.

Ak Parti İlçe Başkanı Burak Çelik’in konuşması ile başlayan programda hem Pamukova hem Büyükşehir seçiminde Ak Parti’ye destek isteyen Çelik konuşma sonrasında herkese teşekkür etti.

Cevat Keser Sahneye Çıktı

Ak Parti Pamukova Belediye Başkanı ve Adayı olan Cevat Keser alkışlar ve tezahüratlar arasında sahneye çıktı. Pamukova ve Köylerinden % 70 oy bekleyen Başkan Keser kültür merkezinin alt ve üst katını tıka basa dolduran vatandaşlara ayrı, ayrı teşekkür etti. Başkan Keser konuşmasında; “Sizler benim elimi güçlendirin ki ; sesimiz Büyükşehir’de ve Ankara’da gür çıksın. İlçemize ve köylerimize daha çok hizmet, daha çok yatırım alalım. Bilgimizle, becerimizle, tecrübe ve ustalığımızla birçok projeye imza atacağız. Başkaları gibi boş tenekenin çıkarmış olduğu sesleri çıkartmıyoruz. Nasıl hizmet edecekler vatandaşlarıma. Ak Parti dışında atılan her oy boşa gitmiş oydur. Oyunuzu boşa harcamayın ve Büyükşehirde Sayın Ekrem Yüce, Pamukova’da ise Cevat Keser’e verin" dedi ve diğer parti adayların yüklendi. Sonrasında Pamukova’da yaptıkları hizmetleri ve yapacak oldukları hizmetleri sıraladı.

Sonrasında konuşan Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever " Görüyorum ki Pamukova’da büyük bir destek var. Buradan inşallah %70’den daha fazla oy çıkacağına inanıyorum. Görünen köy kılavuz istemez diye boşuna dememişler. Bu kalabalık her şeyi anlatıyor. Başkanına sahip çıkan bir Pamukova var. " dedi.

Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce gördüğü ilgiden memnuniyetini dile getirerek bu bölgenin bir evladı olduğunu kendisini Pamukovalı olarak gördüğünü dile getirerek destek istedi.

Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ise bu seçimlerin yerel seçim olmaktan öte başka anlamlar içerdiğini söyleyerek TÜRKİYE’nin bir BEKA ayrımında olduğunu belirtti. Yavuz’un konuşmasında sonra Belediye Meclis Üyesi adayları tek tek tanıtıldı ve toplu fotoğraf çekimi sonrasında program sona erdi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE