banner303

Cevat Keser "Bu Bir BEKA Seçimidir! Her Oy Önemli"

Pamukova Belediye Başkanı ve Ak Parti Pamukova Belediye Başkan Adayı Cevat Keser Cihadiye mahallesinde konuştu.

Cevat Keser "Bu Bir BEKA Seçimidir! Her Oy Önemli"

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında çalışmalarına devam eden Pamukova Belediye Başkanı ve Ak Parti Pamukova Belediye Başkan Adayı Cevat Keser dış mahallelerde (köylerde) son ziyaretini Cihadiye mahallesine yaptı.

Büyük bir konvoy eşliğinde Cihadiye mahallesine giden Cevat Keser’e Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Burak Çelik ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte belediye meclis üyesi adayları eşlik etti. Mahalle girişinde havai fişekler ve meşaleler ile karşılanan Belediye Başkanı ve adayı Cevat Keser mahalle konağında konuşma yaparak destek istedi.

"Bu Bir BEKA Seçimidir"

Cevat Keser Cihadiye mahallesinde yaptığı seçim konuşmasında " 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde tecrübeli, işin ehli bir kardeşiniz olarak sizlerden destek bekliyorum. Bu seçim yerel seçimlerden daha çok bir BEKA seçimi haline gelmiştir. O yüzden her oy çok önemli. Hiçbir oyu ziyan etmemeliyiz.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da vurguladığı hem içimizdeki hemde dışardaki düşmanlara geçit vermemek için Cumhur ittifakı oluşturarak bu yola çıktık. Bu seçimde Cumhur ittifakı adaylarımızı destekleyerek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında Türkiye’mizin BEKA’sı için bir arada olmalıyız. Bu ülke hepimizin. Eğer ülkemizde BEKA olmaz ise malın ve mülkün ne önemi kalır. Bu PKK’ya karşı FETÖ’ye karşı bir seçimdir. Pamukova’da Cevat kardeşinize Büyükşehir’de Ekrem Yüce’ye destek vermenizi bekliyorum" dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE