Cevat Keser Ahılar Mahallesinde Vatandaşla Buluştu

Ak Parti Pamukova Belediye Başkanı ve 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde yine aday olan Cevat Keser seçim çalışmalarına devam ediyor.

Cevat Keser Ahılar Mahallesinde Vatandaşla Buluştu

Ak Parti Pamukova Belediye Başkanı ve 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde yine aday olan Cevat Keser seçim çalışmalarına devam ediyor. Başkan Cevat Keser seçim çalışmaları kapsamında dün akşam Ahılar Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Ahılar mahallesi girişinde gençler tarafından meşaleler ve havai fişekler eşliğinde karşılanan Pamukova Belediye Başkanı ve Adayı Cevat Keser tezahüratlar arasında mahalle konağına giriş yaptı.

Pamukova Belediye Başkanı ve Adayı Cevat Keser’in yanı sıra Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Aziz Burak Çelik ve yönetim kurulu üyelerinden bazıları da Ahılar mahallesinde seçim çalışmalarına katıldı.

Keser “Hizmete Devam İçin Oylarınızı Bekliyorum”

Pamukova Belediye Başkanı ve Adayı Cevat Keser vatandaşlara yaptığı konuşmada “Yıllardır sizlerin kardeşi olarak belediye başkanlığı yaptım. Bu dönemde de yine desteklerinizi bekliyorum. Projelerimiz devam ediyor. Hizmetlerimiz devam ediyor. Başka yerlere oy vererek oylarınızı heba etmeyin. Hizmetlerimizin artarak devamı için desteklerinizi bekliyorum” dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE