banner303

Belediye Başkanı Cevat Keser'e Açık Destek Verdiler

Pamukova Belediyesi geleneksel istişare ve değerlendirme toplantısında 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Belediye Başkanı Cevat KESER’e güçlü bir destek geldi.

Belediye Başkanı Cevat Keser'e Açık Destek Verdiler

Toplantıya katılan 33 Mahalle Muhtarı, AK Parti Pamukova Belediye Meclis Üyeleri, Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası, S.S. 27 Nolu Taşıyıcılar Kooperatifi, Ziraat Odası, Amatör Spor Kulüpleri (futbol-wushu-kıck boks-karate-güreş) Başkan ve Yöneticileri, Muradiye Kültür Vakfı, Gaziler Derneği, Avcılar ve Atıcılar Kulübü, Pamukova Birlik Koop, Dönüşümlü Dolmuş Taksi Durağı Başkan ve Yöneticileri, Süt Birliği, Kanaat Önderleri, Mahalle Gençlik Başkanları ve çeşitli vakıfların temsilcilerin iştirak ettiği geniş katılımlı İstişare ve Değerlendirme Toplantısında katılımcılar Pamukova Belediyesi tarafından sunulan hizmetler için Başkan KESER’e teşekkürlerini sunarak 2019 Belediye seçimleri için Belediye Başkanı Cevat KESER’e şimdiden AÇIK DESTEK verdiler.

Bu güne kadar ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri aldıklarını belirten Muhtarlar ve STK temsilcileri şöyle devam ettiler; “bizler sizlerden razıyız ve yeni dönemde de birlikte çalışmak istiyoruz. Gerek ilçe merkezinde ve gerekse 2014 seçimleri sonrasında köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerimizde eşit ve adil hizmet sağlıyorsunuz. Mahalle konumuna geçen köylerimizde birçok eksiği tamamladık, özel idare döneminde alamadığımız, aylarca, hatta yıllarca beklediğimiz yatırım ve hizmetlere şimdi Pamukova Belediyesi eliyle rahatlıkla ulaşıyoruz. Köylerimizin asfalt kaplama, kilitli taş parke, düğün salonu, köy konağı, cami inşaatı, park bahçe yapımı, çocuk oyun grubu oluşturulması, mesire yerleri oluşturulması gibi sayısız hizmetleri sağ olsun Belediye Başkanımız Cevat KESER bizlerle buluşturdu ve inanıyoruz ki yeni dönemde de bu hizmetlerini artarak devam ettirecektir.Maddi imkansızlıklar içinde bulunan Amatör Spor kulüplerimiz sizin himayelerinizde daha da güçlendi.Spora ve sporcuya her anlamda destek oluyorsunuz. Derneklerimizin sivil toplum kuruluşlarımızın ihtiyaç duyduğu her konuda bizlerin yanında ve arkasında oldunuz.Sağ olun Var olun. Bizler sizinle birlikte bu yolu yürümekte kararlıyız ve sonuna kadar destekçiniziz"dediler.

Konuşmasında Muhtarlar ve STK temsilcileri ile şehri hep birlikte yönettiklerine vurgu yapan Başkan KESER “2019 sonrasında da yine aynı şevk ve aynı ekip ruhu ile Pamukova’mızı ve mahallelerimizi (köylerimizi) bir dizi hizmetle buluşturacağız” dedi. KESER konuşmasında; “ Sizlerin şahsıma ve çalışma arkadaşlarıma göstermiş olduğu bu güven ve teveccüh bizlerin sorumluluğunu bir kat daha artırmıştır. Rabbim inşallah sizlerin bu desteği karşısında bizleri mahcup etmez. Hiç kimsenin en ufak bir kuşkusu olmasın ki; en ufak bir gurura ve kibre kapılmadan, kimseyi ötelemeden, yakası kirli, eli tozlu demeden, kimlik ve mezhep, partili ve partisiz ayrımı yapmadan, Pamukova ilçe nüfusuna kayıtlı her kim var ise hizmetine koşacak, nerede işi var ise takipçisi olacağız. Dün ve bugün olduğu gibi, yarında makyaja değil, kalıcı hizmetlere kafa yoracağız. Pamukova’yı bir bütün olarak görecek, 30 bin nüfus, 33 mahalle temelinde, gece gündüz demeden hizmetlerimizi sunacağız inşallah” dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Paşa.
Hasan Paşa. - 11 ay Önce

Nasıl beraber yürüyeceksiniz acaba? Yorgun bir bakan adayı ile, Artık değişim zamanı daha gelmedim? Acaba pamukova ya artık taze kan gerekli bakın başka ilçelere atı alan Üsküdar'ı çoktan geçti. Artık resmi doğru okuyun.

pamukovalı
pamukovalı - 11 ay Önce

Pamukovaya proje oluşturarak gelişim sağlayacak şehrin gelişmesi için koşturacak belediye başkanına ihtiyacı var. Mevcut belediye başkanı Pamukova için ne yaptı ki bir daha aday olmak istiyor.