banner292
banner298

Başkan Keser'in Gözyaşları ve Konuşması

Pamukova Doğalgaz açılış konuşması için kürsüye çıkan Belediye Başkanı Cevat Keser gözyaşlarına hakim olmadı...

Başkan Keser'in Gözyaşları ve Konuşması
Pamukova Belediye Başkanı Cevar Keser bugün saat 16:00 civarların da Enerji Bakanı Taner Yıldız, Sakarya Millet vekilleri, Akmercan doğalgaz şirketi Genel Müdürü, birçok siyasi parti lideri ve Pamukova'lıların katılımı ile gerçekleşti...

Pamukova Belediye Başkanı Cevar Keser ise konuşma yapmak için çıktığı kürsüde bir grup Pamukova'lı tarafından " Cevat Keser nerede biz oradayız ve Pamukova seninle gurur duyuyor " gibi tezahüratlar yapılması durumunda Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser göz yaşlarını tutamadı.

Tezahüratlara karşılık olarak ta Başkan Keser " Bizde Sizlerle Gurur Duyuyoruz " diyen keser konuşmasına başladı...

İşte Başkan Cevat Keserin Göz yaşlarını tutamadığı ve konuşması yaptığı o anlar ...


MHP ye mesaj; "Bu zamandan sonra kimsenin güdümünde olmam."

Keser konuşmasında adeta MHP ye mesaj göndererek şunları söyledi " İlçeye ve beldeye hizmet almak için iki kurum vardır. Muhtar ve belediye başkanının partisi olmaz. Hizmet almak için bu ülkenin seçilmiş  başbakanın, bu ülkenin seçilmiş bakanın elini de  öperim, ayağını da öperim boynuna da sarılırım. Onlarla konuşmaktan şeref duyarım onur duyarım bu adresin nereye gittiğini herkes bilir. Ben üçüncü dönem Cenabı Allahın izniyle sizlerin oyları ile geldim. Bu zamandan sonra kimsenin güdümünde olmam. Benim ilçeme hizmetse, benim köylerime hizmetse gerisi angarya" dedi.

Ak Partiye mesaj; "Hizmeti aldıktan sonrada o başbakana, bakana, milletvekiline vefasızlık yapmayacaksın, nankörlük yapmayacaksın. Hizmet alıyorsan günü ve zamanı geldiğinde bunun da karşılığını vereceksin"

Keser konuşmasının bir bölümünde ise Ak Partiye mesaj göndererek " Başbakanımızla çeşitli vesilelerle dört defa bir araya geldim.  Kısa veya uzun. Dört seferin iki seferinde de İlçenin sorunları ile ilgili mektup vermişiz. Bunlardan yavaş yavaş bir kısmı yerine geliyor. Benim Pamukovalı hemşerilerim, köylülerim kendi İlçesine, köylerine hizmet edeni hiç bir zaman unutmaz. Günü ve zamanı geldiğinde hizmetin hakkını vermiştir." dedi.

Konuşmasının son bölümünde Ak Partiye mesaj göndermeye devam eden Keser," Hizmet almak istiyorsan alırsın. Önce Allah nasip edecek. Birde alacağın kişi bakansa bakana, milletvekili ise milletvekiline, başbakansa başbakana istemesini istemesini bileceksin almasını bileceksin, yapışmasını bileceksin. Bu bu kadar basit. Hizmeti aldıktan sonrada o başbakana, bakana, milletvekiline vefasızlık yapmayacaksın, nankörlük yapmayacaksın. Hizmet alıyorsan günü ve zamanı geldiğinde bunun da karşılığını vereceksin. Benim Pamukovalı hemşerilerim iyi insanlardır, temiz, saf kalplilerdir, vefalıdır, kadir şinastır, kendine yapılan hizmeti unutmaz. Onun için ben bakanlarıma milletvekillerime bir kez daha hatırlatmış oluyorum. Sağ olsunlar bizleri geri çevirmiyorlar -" dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
yok
yok - 8 yıl Önce

göz boyamakkk için bu göz yaşlarııı bunlar yalannnn yalann inanmayın haa

banner300