Başkan Keser Süleyman Soylu İle Bir Araya Geldi

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, Sakarya'da 81 İlin AFAD müdürleri ile yapılan toplantıya katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile çekilen samimi pozlarını sosyal medya hesabında paylaştı.

Başkan Keser Süleyman Soylu İle Bir Araya Geldi

Sakarya da 81 İlin AFAD müdürlerinin katıldığı toplantıya katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir araya gelen Pamukova belediye başkanı Cevat Keser'in, Bakan Soylu ile yakınlığı dikkatlerden kaçmadı.

Sapanca da yapılan toplantı öncesi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Büyükşehir belediye başkanı Zeki Toçoğlu, Ak Parti İl başkanı Fevzi Kılıç, Sapanca belediye başkanı Aydın Yılmazer, Pamukova belediye başkanı Cevat Keser'in aynı karede yer laması ve başkan Kesr ile Bakan Soylu'nun samimi pozları dikkat çekti.

Başkan Keser, Bakan Soylu ile birlikte olan samimi fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşarak  şu ifadelere yer verdi " AFAD toplantısı için ilimizde bulunan İçişleri Bakanımız Sayın SÜLEYMAN SOYLU Beyefendi ile bir araya geldik. Zat-ı âlilerinin göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakaya çok teşekkür ediyorum.Siyasette Ahde-Vefa anlayışının önemli bir temsilcisi olan Sayın Bakanımızın bizlerde her daim yanında olacak ve önümüzdeki yıllarda da Millete Hizmet yolunda birlikte mesai harcayacağız " dedi.

YORUM EKLE