Başkan Keser Gökgöz Mahallesi Gençleri İle Buluştu

Pamukova Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye başkan adayı Cevat Keser, Gökgöz Mahallesi azaları ve gençleri ile bir araya geldi.

Başkan Keser Gökgöz Mahallesi Gençleri İle Buluştu

Gökgöz Mahallesi azaları ve gençleri ile Pamukova Gölpark tesislerinde bir araya gelen Belediye başkanı ve Ak Parti Belediye başkan adayı Cevat Keser’e Gökgözlü Gençler 31 Mart yerel seçimlerinde Mahallelerinden yüzde 90 destek sözü verdiler.

Başkan Keser, Gökgöz Mahallesi azaları ile gençlerin istek ve temennilerini dinledi. Mahallelerine verilen hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getiren gençler, hizmetlerin devamını beklediklerini yerel seçimlerde büyük bir oy oranı ile destek vereceklerini ifade ettiler.

Başkan Keser,  Gölpark Sosyal Tesislerinde Gökgöz Mahalle İhtiyar Heyeti ve Mahalle Gençliği ile buluştuklarını ifade ederek, “ Azalarımız ile gençlerimiz Gökgöz Mahallesine yapmış olduğumuz yatırım ve hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Mahalle sakinlerimiz kesintisiz ve daha büyük hizmetlerin devamı İçin % 90 oy sözü verdiler. İnşallah bugüne kadar olduğu gibi Bundan Sonrada Mahallemizi Yeni Yeni Hizmetlerle Buluşturacağız. DURMAK YOK, GÖKGÖZ’e HİZMETE DEVAM ” dedi.

31 Mart yerel seçimlerinde tekrar muhata adayı olmayacağını daha önce açıklayan, Gökgöz Mahalle Muhtarı Nihat Erol eşinin rahatsızlığı dolayısı ile toplantıya katılamadı.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE