Başkan Cevat Keser Yeni Spor Alanı Müjdesini Verdi

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser Yeni Spor Alanı Müjdesini Verdi.

Başkan Cevat Keser Yeni Spor Alanı Müjdesini Verdi

Pamukova Atatürk Stadının yan tarafında bulunan yaklaşık 10 dönümlük alana futbol sahası, yürüyüş ve koşu pisti, bayanlar için fitness sahası gibi kapsamlı bir spor tesisi yapılmasına karar verildi.

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser her yaş grubundan insanın ve özellikle gençlerin spora yönlendirilmesi hususuna dikkat çekerek bu amaçla geçtiğimiz aylarda Pamukova Atatürk Stadı yanında atıl vaziyette bulunan 10 dönümlük alan ile alakalı herkesin istifade edebileceği bir sportif tesisin oluşturulması için çalışma başlattı.

Konuyu Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki TOÇOĞLU’na ileten Başkan KESER söz konusu projeden bahsederek Büyükşehir Belediyesi’nden destek istedi.Pamukova Belediyesi tarafından hafriyat ve düzenleme çalışmalarının yapıldığı alana yakın bir zamanda futbol sahası, yürüyüş ve koşu pisti, bayanlar için fitness sahası, amatör spor kulüplerinin istifade edebileceği antrenman alanları oluşturulacak.

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser yaptığı açıklama da " Işıklandırma ve güvenlik duvarlarının yapılacağı alan özellikle genç neslin istifade edeceği çok yönlü bir spor tesisi olacak. İlçemize, halkımıza, gençlerimize ve spor camiamıza şimdiden hayırlı olsun" dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 10:52
YORUM EKLE