banner292
banner298

Başkan Cevat Keser Saha Çalışmasına Devam Ediyor

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser yıllardır çalışma alışkanlığını hiç aksatmadan devam etiriyor.

Başkan Cevat Keser Saha Çalışmasına Devam Ediyor

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser yıllardır çalışma alışkanlığını hiç aksatmadan devam etiriyor.

Başkan Cevat Keser bir yandan belediye çalışmalarını yerine getirirken, bir yandan dar gelirli yoksul vatandaşlarla ilgileniyor, diğer yandan ise mahalleleri ve esnafları gezerek onların isteklerini, belediyeden beklentilerini ve önerilerini dinliyor. Aktif siyasette yaklaşık 30 yılı geride bırakan Keser hala ilk günkü aşk ve heyecanla çalışmalarını sürdürdüğünü belirtiyor.

Halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğunu belirten Keser “ Biz vatandaşlarımızın her zaman en iyiye, en güzele layık olduğunu düşünüyoruz ve çalışmalarımızı da bu anlayışla yerine getiriyoruz. Ziyaretlerimizde bir kez daha gördük ki halkımız gösterdiği nezaketle, güler yüzle, samimi eleştirilerle ve sıcak karşılamalarla hizmetlerimizden memnunlar. Zaten tarlada izimiz olmasa, buraya da gelmeye yüzümüz olmazdı.

Bizlerin yaptığı tüm çalışmalarda başlıca referansımız halkımızın duyacağı memnuniyettir. Halkın memnun olmayacağı, istifade edemeyeceği hiçbir işle işimiz olmaz. Sağ olsunlar hemşerilerimiz fikirlerini ve isteklerini bizlerle paylaşıyorlar. Birlik ve beraberlik içerisinde üstesinde gelemeyeceğimiz hiçbir iş yok Elhamdülillah” diyen Başkan Cevat Keser bu ziyaretlere hiç aralık vermeden devam ediyor.Haber Kaynağı: PamukovaMedya

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2018, 18:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
romantik
romantik - 1 yıl Önce

sapanca manzarasından sıkılmış anlaşılan halk adamı Nuri beyide yanına alsaydı halk daha mutlu olurdu