banner303

Başkan Cevat Keser Hayrettin Mahallesine Gitti

Pamukova Belediye Başkanı AK Parti Belediye Başkan Adayı Cevat Keser Hayrettin Mahallesinde halkla buluştu.

Başkan Cevat Keser Hayrettin Mahallesine Gitti

Pamukova Belediye Başkanı ve AK Parti Pamukova Belediye Başkan Adayı Cevat Keser hayrettin mahallesinde halkla buluştu. Her gittiği yerde halkın coşku ve sevinç gösterileri ile karşılanan Keser’e ziyaretlerinde AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Burak Çelik ve meclis üyeleri de katılıyor.

Cevat Keseri mahalle muhtarı Engin Kısacık ve mahalle halkı konak önünde alkışlarla karşıladı. Mahallede ilk önce bayanlar ile bir araya gelen Cevat Keser “Rabbime şükürler olsun, bu akşam hayrettin mahallemiz kadınıyla, erkeğiyle, genciyle, yaşlısıyla tek yürek olarak bizleri misafir ettiler, desteklerini ıslan edip, hayır dualarını ilettiler. Hayrettin mahallemiz kararlılıkla cumhur ittifakına omuz vereceğini gösterdi.”

Burak Çelik “ Ak Parti Üzerinden Oy Devşirmeye Çalışıyorlar ”

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Aziz Burak Çelik hayrettin mahallesinde yaptığı açıklamada “ Partilere gönül vermiş kişiler Ak Parti üzerinden siyaset yapmaya oy devşirmeye çalışmaktadırlar. Bu bizi rahatsız etmekte. Ak Parti’nin adayı bellidir. Ak Parti’nin Pamukova Adayı Cevat Keser’dir. Aynı zamanda Büyükşehir Başkan Adayımız Ekrem Yüce’dir. Bu iki değerli, kıymetli adayımız için sizlerden destek istiyorum. Ak Parti ilçe teşkilatı ve ilçe başkanı olarak.”

YORUM EKLE