Başkan Cevat Keser'e Vatandaşlardan Açık Destek

Pamukova Belediye Başkanı Cevat KESER yıllardan beri süre gelen bir alışkanlığı hic aksatmadan devam ettiriyor.

Başkan Cevat Keser'e Vatandaşlardan Açık Destek

Pamukova Belediye Başkanı  Cevat KESER yıllardan beri süre gelen bir alışkanlığı hic aksatmadan devam ettiriyor. Belediye iş ve hizmetlerinin yanında sosyal belediyecilik ilkesi doğrultusunda sürekli olarak vatandasın ayağına gidiyor ve birincil ağızdan onların hizmetlerle alakalı görüş ve düşüncelerini alarak sıkıntı ve meselelerini dinliyor. Bunu yaparken de mesai kavramını aşarak hafta içi, hafta sonu, gece gündüz ayrımı yapmıyor. Cuma günü Bayırakçaşehir, Teşvikiye mahallelerini (köylerini) ziyaret eden KESER bugünde Hayrettin, Bacı ve Pınarlı mahallerini(köylerini) ziyaret etti. Yoğun ilgi ve alakayla karşılaşan Başkan KESER burada vatandaşlarla tek tek ilgilenerek belediye eliyle hayata geçirilecek hizmetler hakkında bilgi verdi. Hayrettin, Bacı, Pınarlı mahalle  (köy) muhtarları, Engin KISACIK, Ahmet TOKAÇ, Özcan TUFAN’ın yanı sıra ziyaret esnasında Pamukova Ziraat Odası Başkanı Yaşar ULUKAYA’da Başkan KESER’e eşlik etti.

Muhtarlar ve vatandaşlar Başkan KESER’e ; “Sizler bizim her zaman yanımızda ve ihtiyaç duyduğumuz her konuda bizlere çözüm üretiyorsunuz. Allah sizlerden razı olsun. Belediyemizi ilgilendiren sorunlarımızı hızlı bir şekilde çözüyor, bunun yanında da manevi anlamda acımıza, sevincimize ortak oluyorsunuz. Bizler sizden Allah indinde razıyız ve yaklaşan 2019 belediye seçimlerinde tekrar başımızda görmek istiyoruz. Bu talep sadece bu 3 köyün değil,  Pamukova ve köylerinde yaşayan siyasi hesap gütmeyen, hak olanı hak edene teslim etmek isteyen her vatandaşın ortak talebi ve ortak beklentisidir” diyerek Başkan KESER’e 2019 yerel seçimleri için AÇIK DESTEK verdiler.

Başkan KESER’de ben halka rağmen bu güne kadar hiçbir iş ve işlem yapmadım. Önce Allahın izin ve müsaadesi sonrasında sizlerin desteği olmadan da yola çıkmadım. Sürekli halkla beraber halkın içinde olan biri olarak şunu rahatlıkla ifade etmek isterim ki ; vatandaşımız hizmetlerimizden ziyadesiyle memnun. Pamukova’mızda hayata geçirdiğimiz ve projelendirdiğimiz hizmetlerin yanında toplumumuzun en çok ihtiyaç duyduğu, Huzur, Güven, İstikrar ve kardeşlik ortamının artarak devam etmesi için 2019 belediye seçimlerinde tekrar, milletin adamı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN beyin olurlarıyla partimizin adayı olarak yeniden meydanlara ineceğiz. Hizmet bizden destek sizden, yardım ve inayet Yüce ALLAH’tandır”  dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE