Başkan Cevat Keser'e Üç Mahallede Çoşkulu Karşılama

Pamukova Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Cevat Keser seçim startını Hüseyinli, Çilekli ve Kemaliye mahallelerinden verdi.

Başkan Cevat Keser'e Üç Mahallede Çoşkulu Karşılama

31 Mart yerel seçim çalışmalarına Hüseyinli, Çilekli  ve Kemaliye mahallelerinden başlayan Cevat Keser  oldukça kalabalık kitlelere seslendi.  Keser, her üç mahallede de havai fişekler ve maytaplarla karşılandı. Keser,  halkın gösterdiği yoğun ilgi ve alakadan hayli memnundu.

Pamukova Belediye Başkanı  ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Cevat Keser’e her üç mahalle ziyaretinde Ak Parti İlçe Başkanı Burak Çelik, Belediye meclis üyeleri ve Ak Parti Gençlik kolları da eşlik etti.

Cevat Keser, Hüseyinli, Çilekli ve Kemaliye mahallerinde yaptığı konuşmada, mahallelere yapılan yatırım ve hizmetlerden bahsederek, daha büyük yatırım ve hizmetlerin gelebilmesi için mahalle sakinlerinden güçlü  destek istedi.
Keser’in ziyaretlerinde mahalle konaklarını hınca hınç dolduran vatandaşlar  %90 oy sözü verdiler.

Keser, “ Bu propagandalara pirim vermemelisiniz..”

Konuşmasında bir adayım seçildiği takdirde AK Partiye geçeceğini söyleyerek halkı kaldırdığına değinen Keser, “ AK Parti Genel Merkezinden RED yiyenlerin bu kutsal yapıyla bir daha uzaktan yakından ilgisi olamaz. Bu propagandalara prim vermemelisiniz. “ dedi.

Keser, “Okyanus ötesinin ülkemizdeki iş birlikçileri tarafından kumanda edilen..!”

Keser, 15 Temmuzda amacına ulaşamayanlar şimdi yerel seçimleri fırsat bilerek bir partide kümelendiğini  ifade ederek, “ O odaklar yerel yönetimleri ele geçirme planını devreye soktular. Son derece uyanık olmalı ve bu oyunu bozmalıyız. Kirli emellerini süslü elbiseler, jöleli saçlar ile gizlemeye çalışan, dini duygularımızı istismar eden, hastayı yaşlıyı siyasi emellerine alet eden, okyanus ötesinin, ülkemizdeki işbirlikçileri tarafından kumanda edilen, amaca ulaşmak için her yolu mubah gören bu yeni yetmeye yüz vermeyin,  mübarek oylarınızı bunlarla heba etmeyin" dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE