Başkan Cevat Keser Ak Parti Genel Merkezinde

Başkan Keser AK Parti Genel Merkezinin daveti ile AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ile genel merkezde bir araya geldi.

Başkan Cevat Keser Ak Parti Genel Merkezinde

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, AK Parti Genel Merkezinin daveti ile AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ile genel merkezde bir araya geldi.

Pamukova'da yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar ile birlikte önümüzde bulunan 2019 yerel seçimleri için görüşme yaptıkları öğrenilirken, Belediye Başkanı Cevat Keser " Belediyemiz ve Hükümetimiz eliyle gerçekleştirilen yatırım ve projeleri konuştuk" dedi.

"2019'da Durmak Yok Yola Devam, Durmak Yok Hizmete Devam"

amukova Belediye Başkanı Cevat Keser yaptığı açıklamada " AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Sakarya Milletvekilimiz Sayın Ali İhsan YAVUZ bey ile genel merkezimizde bir araya geldik. Hayli uzun ve verimli geçen görüşmede, Pamukova’mızı, Pamukova’mıza Belediyemiz ve Hükümetimiz eliyle gerçekleştirilen yatırım ve projeleri konuştuk.

Sn.YAVUZ ile birlikte genel siyasi gündemi değerlendirerek, yaklaşan yerel seçimlerde gerçekleştireceğimiz taktik ve stratejilerimizi masaya yatırdık. Son derece olumlu geçen görüşme ve istişarelerimiz neticesinde inşallah önümüzdeki dönemde de ilçemize dair çok önemli hizmet ve yatırımları hep birlikte hayata geçireceğiz.

2019’da da birlik ve beraberlik içinde karşılıklı uyum ve dayanışma ile Pamukova ve köylerimize hizmet etme yolunda beraber yol yürüyeceğiz." dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
PAMUKOVALI
PAMUKOVALI - 8 ay Önce

BAŞKAN ÇOK UĞRASIYOR AMA ADAY OLAMAYACAK

Antikacı
Antikacı @PAMUKOVALI - 8 ay Önce

*AKP*birdaha aday gösterir ise bu adamı... Ak partide bitmistir Reiste bitmiştir benim için.