banner303

Başkan Adayı Güven Övün Şahmelek Mahallesine Gitti

Saadet Partisi Pamukova Belediye Başkan Adayı İbrahim Güven Övün, Şahmelek mahallesini ziyaret etti.

Başkan Adayı Güven Övün Şahmelek Mahallesine Gitti

Güven Övün’ün Şahmelek Mahallesi ziyaretine Saadet Partisi İlçe Başkanı Kemal Taş, Teşkilat Başkanı Ahmet Şen, Meclis üyesi adayları, Hüseyin Şen, Musa Atmaca ve partililer eşlik etti. Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Güven Övün’ü mahalle girişinde büyük coşku ile karşıladı.

Gördüğü ilgiden çok memnun olduğunu kaydeden Övün, gittiği her mahallede aynı sevgiyle karşılandığını belirtti. Saadet vakti geldi! Pamukova'yı karış karış gezmeye devam edeceklerini söyleyen İbrahim Güven Övün, "Halkımızdan aldığımız bu güç ve destekle inşallah 1 Nisan'da görevi devralacağız. Pamukovalı halkım da çok iyi bildiği üzere efsane Milli görüş belediyeciliği tüm Sakarya'nın olduğu gibi Pamukova'nın da en büyük hakkı. Artık Pamukova'da Saadet vakti gelmiştir" dedi.

Başkan adayı Övün şöyle devam etti; "Halkın belediyeye katılımın üst düzeyde olduğu bir yönetim modeli ortaya koyacağız. Herkes derdini açıkça söyleyebileceği, şeffaf, güvenilir ve tüm sorunların çözülmesinde bire bir diyalogların olduğu bir sistem. Proje bazlı çalışmalardan tutun da sosyal hayatın en üst seviyede yaşandığı bir yaşam sunacağız. Pamukova halkım bunu hak ediyor. İsraf yok, liyakat var. Tüm bunları gerçekleştirmek için Pamukova halkımdan destek bekliyorum. Onların da esirgemeyeceğini çok iyi biliyorum." ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE