banner292
banner298

AKP Milletvekili Aday Adayları Pamukova'daydı

Adalet ve Kalkınma Partisi Sakarya Milletvekili aday adayları Pamukova'ya geldi...

AKP Milletvekili Aday Adayları Pamukova'daydı
Adalet ve Kalkınma Partisi Sakarya Milletvekili aday adayları bugün (15.03.2011) Pamukova Kültür Merkezinde saat 19:00'da Pamukova Ak Parti Önderliğinde Pamukovalılara kendilerini tanıttılar.

Pamukova AK parti önderliğinde düzenlenen geceye 47 tane AK Parti Sakarya Milletvekili aday adayları katıldı. Geceye katılan aday adayları teker teker küsiye çıkarak kendilerini tanıtarak vaatlerini anlattılar.


Geceye birçok kişi ve Ak Partili Üyeler, Kadın kolları ve gençlik kolları ile İlçemiz İl Genel Meclisi üyeleri Hüseyin Şen,Ali Hıra ve Eski Pamukova Belediye Başkanı Hikmet Ferudun TURAN'da katıldı. Geceye gelenleri ise kapıda karşılayan Hüseyin Şen ve Muhuttin Akın tüm misafirler ile tek tek tokalaştı ve hoşgeliniz dedi.

Gecenin açılışını Pamukova Ak Parti Başkanı Muhuttin AKIN yaptı. Akın Konuşmasında şunları dile getirdi : 

" Ben Pamukovalı kardeşlerimizden ilçemiz aday adayları için ayrı tezahüratlar yapmamalarını rica ediyorum. Bizim için aday adaylarının hepsi birdir. Pazar günü yapılacak temayük yoklamasında sadece 7 kişiyi işaretleyip zarfa koyacaklardır. Bu işaretlemelerde  6 veya 8 gibi 7 den fazla işaretlemeler sizin oyunuzun sayılmamasına neden olcağundan, buna dikkat etmenizi rica ediyorum. " dedi.

1. Video : Muhittin AKIN'ın Açılış Konuşması2. Video : Erkek Aday Adaylarının Bazılarının Konuşması3. Video : Bayan Aday Adaylarından Bazılarının Konuşması4. Video : Pamukova'lı Adnan ÇELİK'in KonuşmasıGeceden Resimler :


Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE

banner300