banner292
banner298

Ak Parti Pamukova Pınarlı ve Şeyhvarmaz Mahallesinde

Ak Parti Pamukova İlçe Teşkilatı ve Milletvekili adayı Ekrem Yüce Çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Ak Parti Pamukova Pınarlı ve Şeyhvarmaz Mahallesinde

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın, ilçe yönetimi ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ekrem Yüce ile birlikte 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

Pınarlı ve Şeyhvarmaz Mahallesi’ne Gittiler

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın, ilçe yönetimi ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ekrem Yüce ile birlikte Pamukova’da birlikte iftar yaptıktan sonra esnafları ve Pamukova’nın mahallelerinde seçim çalışmalarına vatandaşları ziyaret ederek devam ettiler.

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın yaptığı konuşmada “ Türkiye Ak Parti iktidarında çok büyük adımlar attı. Yıllardır yapılamayan yatırımların birçoğu bizim iktidarımız döneminde yapıldı. Çiftçimize, gençlerimize, iş kurmak isteyenlere her zaman destek olduk ve olmaya devam ediyoruz. Her zaman daha ileriyi seçerek hedeflerimizi büyüterek yola devam ediyoruz. İnşallah 24 Haziran’da da Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a ve Milletvekilliği seçimlerinde Ak partimize destek olamaya devam edeceğinizden şüphemiz yok. Bizler el ele vererek birçok sorunun üstesinden geldik. Bunun en büyük örneğini 15 Temmuz’da hep birlikte yaşadık. Bundan sonra da yolumuza sizler devam edeceğiz.” dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE