Ak Parti Pamukova İlçe Başkanlığı İçin Temayül Yapıldı

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanlığında dün İlçe Başkanlığı için temayül yoklaması yapıldı.

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanlığı İçin Temayül Yapıldı

Pamukova Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın’ın belediye başkanlığı aday adaylığı nedeni ile istifası sonrası boşalan İlçe Başkanı seçimi için temayül yoklaması yapıldı.

Pamukova Ak Parti İlçe Teşkilatında yapılan temayül yoklamasına 25. Ve 26. Dönem Ak Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, Ak Parti  İl Başkanlığı Yönetim Kurulu üyesi Önder Baltaoğlu, Pamukova Belediye  Başkanı Cevat Keser, delegeler ve belediye meclis üyeleri katıldı.

 
İlçe Başkanlığı için eski ilçe başkanı Fatih Akın, mevcut İlçe Başkan Vekili Burak Çelik, Murat Çoban, Bilal Çuhalılar, İbrahim Çakır, Ali İhsan Bilaloğlu gibi isimlerin gündeme geldiği, temayül yoklamasında delegeler, Belediye Meclis üyeleri temayül yoklaması için oy kullandılar.
25. Ve 26. Dönem Ak Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya İlçe Başkanlığı için adı geçen isimlerle birebir görüştü.

Son olarak Ak Parti İlçe Teşkilatına gelen Belediye Başkanı Cevat Keser’in bir süre 25. - 26. Dönem Ak Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya ile görüşüp çalışmak istediği İlçe Başkanı için isim verdiği belirtildi.

Temayül yoklaması ve görüşmeler sonrası Ak Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, Belediye Başkanı Cevat Keser, İlçe Başkan Vekili Burak Çelik, Meclis üyeleri, delegeler, İlçe başkanı adayları topluca fotoğraf çektirdiler.

Pamukova da Ak parti İlçe Başkanı’nın kim olacağı gelecek hafta İl Başkanlığı ve 25. Ve 26. Dönem Ak Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya’ın Ak Parti Genel Merkezine vereceği rapor ile belli olacak.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE