Ak Parti Pamukova'da Üç Aday Adayı Başvuru Yaptı

Ak Parti Pamukova Teşkilatında dün hareketli saatler yaşandı.

PamukovaMedya.com
Ak Parti Pamukova'da Üç Aday Adayı Başvuru Yaptı

Ak Parti Pamukova İlçe Teşkilatında dün hareketli saatler yaşandı. Dün Ak Parti'de aday adayları başvuru sürelerinin uzatılması haberi gelmeden önce ilçe teşkilatında üç kişi 2019 da yapılacak olan yerel seçimler için başvuru yaptı.

Ferudun Turan Başvurusunu Yaptı

2004-2009 yılları arasında Pamukova belediye başkanlığı yapan, Ak Parti’nin kurucularından eski belediye başkanı Hikmet Ferudun Turan, 31 Mart 2019 da yapılacak yerel seçimler için belediye başkanlığı aday adaylık başvurusunda bulundu.
Turan Saat: 14.00 da  kendisine eşlik eden grupla birlikte Ak Parti İlçe Teşkilatına giderek resmi başvurusunu yaptı.

Ali İhsan Bilaloğlu Başvurusunu Yaptı

Eski Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve Haziran 2018 seçimlerinde Ak Partiden milletvekili Aday adayı olan Ali İhsan Bilaloğlu dün akşam üstü geldiği Ak Parti İlçe Teşkilatı binasında, 31 Mart 2019 da yapılacak yerel seçimler için aday adaylık başvuru evraklarını Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın’a teslim etti.

İdris Güner Başvurusunu Yaptı

Makine Mühendisi Pamukova belediyesi, Büyükşehir belediye meclis üyesi  İdris Güner dün Ak Parti İlçe Teşkilatına yanında bir gurupla gelerek 31 Mart 2019 da yapılacak yerel seçimler için aday adaylık başvuru evraklarını İlçe Başkanı Fatih Akın’a teslim etti.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE