banner292
banner298

Ak Parti Milletvekili Adayı Ali İnci Pamukova’ya Geldi

Ak Parti Sakarya 25. Dönem Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Ali İnci Pamukova’ya Geldi.

Ak Parti Milletvekili Adayı Ali İnci Pamukova’ya Geldi

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın, ilçe yönetimi ve Ak Parti Sakarya 25. Dönem Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Ali İnci ile birlikte 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi çalışmalarına devam ediyor.

Esnafı Ziyaret Ettiler

Ak Parti Pamukova teşkilatı ile birlikte iftar öncesinde Pamukova merkezinde bulunan çarşı esnaflarını ve vatandaşları ziyaret ederek seçim çalışmalarına başlayan İnci daha sonra Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser’i, Pamukova Kaymakamı Recai Karal ve kaymakamlıkta bulunan memurları ziyaret etti.

Daha sonra Pamukova’da faaliyet gösteren vagon fabrikasını ile Pamukova Kamyoncular kooperatifini  ziyaret etti. İlçe teşkilatı ile birlikte İftar yapan Milletvekili Adayı Ali İnci daha sonra Mekece Mahallesini ziyaret etti ve ardından Pamukova'da gençlerle bir araya gelerek çay içti ve sohbet etti.

İstikrarın devamı için AK Parti'ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a oy isteyen İnci, "İstikrarın devamı için AK Parti, sadece Cumhurbaşkanlığında değil, mecliste de güçlü olmalı. Sakarya'da 7-0 yapmak için gayret gösteriyoruz. Milletimizin teveccühü ile bu sayıyı yakalama ihtimalimiz her zaman var" dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE