banner303

AK Parti İlçe Başkanı Fatih Akın Resmen İstifa Etti

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın bu akşam İl Başkanlığına istifasını sundu.

AK Parti İlçe Başkanı Fatih Akın Resmen İstifa Etti

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde Pamukova Belediye Başkan Aday Adayı olmak için bu akşam Ak Parti Pamukova İlçe Başkanlığı görevinden istifa etti.

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç’la görüştükten sonra istifasını ilçe yönetiminde bulunan arkadaşları ile birlikte veren Fatih Akın yaptığı açıklamada “Beş yıldır yürüttüğümüz Ak parti ilçe Başkanlığı görevimi Belediye Başkan Aday Adayı olmak ve daha hayırlı görevlerde yeniden birlikte olabilmek için bugün itibariyle İlçe Başkanlığı görevinden istifa etmiş bulunmaktayım. Bu meşakkatli yolculuğumda desteklerini esirgemeyen tüm dostlarıma partililerime ve tüm Pamukovalı hemşerilerime teşekkür eder, bu hizmet yarışında tekrar bir ve beraber olmayı Rabbimden niyaz ederim. Durmak Yok Yola Devam” dedi.

AK Parti Pamukova Yeni İlçe Başkanı

Fatih Akın’ın görevinden istifasıyla birlikte Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı olarak Siyasi İşler Başkanı olan Aziz Burak Çelik’in muhtemel olarak görevlendirilmesi bekleniyor.

Fatih Akın ile birlikte asil yönetimde bulunan Talip Kont ve Halil Öz ile yedek listede yer alan Yavuz İri’nin de istifalarını verdiği öğrenildi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE