47 Milletvekili Aday Adayı Pamukova'ya Geliyor...

Adalet ve Kalkınma Partisinden Millketvekili aday adayı tam 47 vekil Pamukova Kültür Merkezinde Pamukova'lılar ile buluşacak...

47 Milletvekili Aday Adayı Pamukova'ya Geliyor...
Adalet ve Kalkınma Partisinden Millketvekili aday adayı 47 vekil Pamukova Kültür Merkezinde Pamukova'lılar ile buluşacak...

Bu akşam saat 18:00 ile 19:00 arasında Pamukova Kültür Merkezinde Adalet ve Kalkınma Partisi ( AKP )'nden Milletvekili aday adayları Pamukovalı ve köylülerle buluşacak.

Aday adayı 47 vekilin hepsi bu akşam Pamukova Kültür Merkezinde Pamukovalılar ve Köylülere neden kendilerini seçmemlerini ve seçimden sonra ise ne olacağını anlatacaklar...

Her vekil aday adayına 3 - 4 dakikalık konuşması süresi velileceği tahmin ediliyor.

Pamukova'ya gelecek 47 vekillerin kesin isim listesi verilmiştir...

(listede bir aday eksiktir. bunun sebebi listenin öğlen saatlerinde elimize ulaşması ve listeye sonradan bir vekilin daha eklenmesinden kaynaklanmaktadır.)

PamukovaMedya.com özel haberidir. Lise tarafımızca hazırlanmıştır ve resmidir.

No Adı ve Soyadı Öğrenim Durumu
1 ABDULLAH ORDU HARP OKULU
2 ADNAN ÇELİK İ.T.Ü ELEKTRİK FAKÜLTESİ
3 AHMET AKGÜN ALTUĞ KOCAELİ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
4 ALİ ALTUNSOY MEKKE UMMUL-KURA ÜNİVERSİTESİ
5 ALİ ARIDURU İ.T.Ü MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
6 ALİ İHSAN YAVUZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
7 ALİ TÜRKMENOĞLU MISIR KAHİRE EL-EZHER ÜNİVERSİTESİ
8 AYSEL ÖZDEMİR ALVEKLİ BREMEN ÜNİVERSİTESİ
9 CEM ORUÇ YILDIZ TEK. ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK MÜHEN.
10 CEVDET İZMİRLİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
11 EKREM YÜCE ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ
12 ENDER SERBES ST.CLARES, OXFORD
13 ENGİN ŞENOL İLETİŞİM FAKÜLTESİ YÜKSEK LİSANS
14 ERNUR TOÇ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSİ
15 ESAT PINARBAŞI ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
16 HÜSEYİN EMANET İ.T.Ü TEKNİK FAKÜLTESİ
17 HÜSEYİN KOCAMAN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ
18 LALE GÜNGÖR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
19 LEYLA EKMEN ÖZDEMİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
20 M. BEŞİR DOĞRUSEVER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ
21 MEHMET ERKUT AŞOĞLU İ.T.Ü MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
22 MEHMET FATİH GÜÇEL LİSE
23 MEHMET ŞAKİR KAPLAN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MYO MUHASEBE BÖLÜMÜ
24 NEJLA AKYÜZ AÇIKÖĞRETİM LİSESİ
25 NUMAN BAŞER EUROPEAN ÜNİVERSTİY OF LEFKE
26 ORHAN SARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ
27 ÖMER ERDEM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
28 ÖZLEM BERK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ
29 RIDVAN ÖZÜM ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ
30 RIZVAN ÇAM ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
31 SADETTİN ARICIOĞLU İMAM HATİP LİSESİ
32 SEDAT AYDIN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
33 SERDAR YENER SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İ.İ.B.F
34 SEVDA GÜRSEL ANKARA TIP FAKÜLTESİ
35 SEVDA YILMAZ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
36 SUAT CEBECİ İSTANBUL YÜKSEK İSLAM ENSTİTÜSÜ
37 ŞADUMAN KOÇ İSTANBUL HUKUK FAKÜLTESİ
38 ŞAKİR DOKUZ İLKÖĞRETİM
39 ŞENGÜL MORGÜL ADAPAZARI OZANLAR LİSESİ
40 TAHSİN KODALAK İSTANBUL YÜKSEK İSLAM ENSTİTÜSÜ
41 TALİP KURİŞ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İ.İ.B.F
42 TUNCAY KARARTI MARMARA ÜNİVERSİTESİ İ.İ.B.F
43 TURALİ ERASLAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
44 TURAN KAHVECİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAK.
45 YAKUP ALTINTAŞ ANKARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAK.
46 ZİYA CEVHERLİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2011, 15:06
YORUM EKLE