banner292
banner298

Pamukova Belediyesi Bayramlaşma Programına Yoğun İlgi

Her bayram geleneksel hale gelen Pamukova Belediyesi bayramlaşma programı bu senede oldukça yoğun şekilde gerçekleştirildi.

Pamukova Belediyesi Bayramlaşma Programına Yoğun İlgi

Pamukova Belediyesi tarafından Ramazan ve Kurban Bayramlarında geleneksel hale dönüşen Bayramlaşma Programına bu senede ilgi oldukça fazla oldu.

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, belediyeye bayramlaşmaya gelen birçok vatandaş ile bir araya gelerek tek tek bayramlaştı ve fotoğraf çektirdi. Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser’in makam odasında gerçekleşen bayramlaşma programında, mahalle muhtarları, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, amatör spor kulübü başkan yönetici ve sporcuları, cami ve okul dernekleri, belediye personeli ve çocuk, genç, yaşlı, kadın, erkek her kesimden insanın katıldığını görüldü.

Başkan Keser yaklaşık 4 saat süren bayramlaşama programı sonrasında yaptığı açıklamada “ Pamukova farklı kültürleri bir arada tutabilen, birbirine muhabbetle bağlı, birlik, beraberlik ve kardeşliğin en yoğun yaşandığı nadir ilçelerden bir tanesidir. Cenab-ı ALLAH’a şükürler olsun ki her kesimin ortak noktası olarak bugün burada çok büyük bir kalabalıkla bu birlikteliğin ve kardeşliğin en güzel örneğini sergiliyoruz. Davetimize icabet ederek bizlerle bayram coşkusunu yaşayan yediden yetmişe bütün hemşerilerimize, muhtarlarımıza, Meclis üyelerimize, siyasi parti ve STK temsilcilerimize, kanaat önderlerimize, spor camiamıza, siyasi parti temsilcilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca yüreği bizimle olup mazeretleri dolaysıyla bayramlaşma programımıza iştirak edemeyen vatandaşlarımızın da bu vesileyle bayramlarını kutluyorum. Allah bu birlik ve beraberliğimizi hiçbir zaman bozmasın. Rabbim kardeşlik hukukumuz daim kılsın. Bizleri ay yıldızlı bayrağın gölgesinde daha nice bayramlara hep birlikte erişmeyi nasip etsin. Bayramınız hayırlı ve mübarek olsun.” Dedi.

Ayrıca Başkan Cevat Keser belediyeye gelen tüm çocuklara bol bol harçlık dağıtmayı da ihmal etmedi.

TÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2018, 19:25
YORUM EKLE