banner292
banner298

Kaymakam Recai Karal'dan Ramazan Bayramı Mesajı

Pamukova Kaymakamı Recai Karal Razaman Bayramı Mesajı Yayınladı.

Kaymakam Recai Karal'dan Ramazan Bayramı Mesajı

Pamukova Kaymakamı Recai Karal Ramazan bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Kaymakam Karal mesajında "  Bayramlarımız Millet olarak kenetlenmemizi sağlayan, mutluluklarımızı paylaştığımız, yardımlaşma, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularının en yoğun yaşandığı en güzel günlerdir. Rahmet ve bereket ayı olan bir Ramazan’ı Şerifi daha uğurlamanın hüznünü ve bu mübarek ayın sonunda bayrama kavuşmanın huzur, mutluluk ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz.

Her türlü dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı bu müstesna günlerde, eş, dost ve akrabalarımızın, yardıma muhtaç ve yalnız yaşayan vatandaşlarımızın yanında olmak, inancımızın ve kültürümüzün bir gereğidir. Bilinmelidir ki; birbirimize sımsıkı sarıldıkça, millet olarak aşamayacağımız hiçbir engel, üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk yoktur.

Bu mübarek günlerde kalleş terör örgütüne karşı savaşırken şehit olan kahraman evlatlarımızı, 15 Temmuzda milli irade uğruna canlarını feda eden demokrasi şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyoruz.

Ramazan Bayramının İlçemiz, Ülkemiz, Türk ve İslam Alemi için hayırlara vesile olmasını, aileniz ve tüm sevdiklerinizle huzur içinde güzel bir bayram geçirmenizi diliyor, Bayramınızı tebrik ediyorum.

Recai KARAL  - Pamukova Kaymakamı
 
Not: Kaymakamlığımız Bayramlaşma programı bayramın 1. Günü saat 10:00 ile 10:30 arasında Halk Eğitimi Merkezinde yapılacaktır. Tüm halkımız davetlidir.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE

banner300