banner303

Gürsel Işık 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı Yayınladı

Ak Parti Eski İlçe Başkanı Gürsel Işık’tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95. Yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Gürsel Işık 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı Yayınladı

Ak Parti Eski İl Genel Meclis Üyesi ve Ak Parti Pamukova Eski İlçe Başkanı Gürsel Işık 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95. Yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Pamukova’da aktif siyasetin içinde her zaman yer alan 2011 ve 2014 yılların arasında Ak Parti Pamukova ilçe başkanlığı görevini başarı ile yerine getiren Pamukovalıların beyefendi kişiliği ve temiz siyaseti ile tanıdığı 2019 Yerel Seçimlerinde Pamukova Belediye Başkan Aday Adayı olacak olan Gürsel Işık, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. Yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Gürsel Işık yayınladığı mesajında “Bugün milletçe Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 95.’ci yıl dönümünün coşkusunu ve sevincini yaşamaktayız. Cumhuriyet, Türk milletinin tarih sahnesinde yeniden dirilişinin adı olmuştur. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anarken, vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı’nı en içten duygularımla kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim.” dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hafize gungoren
Hafize gungoren - 9 ay Önce

Bir kardeş olarak abimle gurur duyuyorum

Hasan Paşa.
Hasan Paşa. - 9 ay Önce

Hayırlı olmasını dilerim,