Eczacı Güven Övün’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Eczacı Güven Övün Kurban 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96. yıl dönümü ile ilgili olarak bir mesaj yayınladı.

Eczacı Güven Övün’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

PamukovaEczacı Güven Övün Kurban 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96. yıl dönümü dolayısı bir kutlama mesajı yayınladı.

2014 Yerel seçimlerinde Ak Parti'den Pamukova'da aday adayı olan ve büyük bir destek görerek her zaman vatandaşın yanında olmaya devam ederek 2019 Yerel Seçimlerinde de yine vatandaşa hizmet için hazırlanan Pamukovalıların yakından tanıdığı ve sevdiği Eczacı Güven Övün 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Övün mesajında " 30 Ağustos Zaferi; ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı, yokluk içinde, en zor koşullarda ve her şeyin bittiği sanılan bir dönemde, yüce Milletimizin sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış şanlı bir zaferdir.
Türk Milleti, haklı ve onurlu direnişiyle, bağımsızlığından asla taviz vermeyeceğini, savaşın kazanılmasında vatan, millet ve bayrak sevgisinin, sayısal güçten daha üstün olduğunu tüm dünyaya kanıtlamıştır.

Bu kutlu zaferde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bizlere armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle anıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE