banner292
banner298

Başkan Cevat Keser'den %70 Oy Oranı İçin Teşekkür Etti

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser seçim sonuçları sonrasında teşekkür mesajı yayınladı.

Başkan Cevat Keser'den %70 Oy Oranı İçin Teşekkür Etti

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Ak Parti'ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verilen destek için teşekkür etti.

Başkan Cevat Keser sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı mesaj da " Aziz Kardeşlerim, Sevgili Pamukovalılar, Değerli Köylülerim

18 Nisan 2018 tarihinde erken seçim kararının alınması ile birlikte 20 Nisan 2018 tarihinde %70 ve üzeri oy hedefi ile Cihadiye mahallemizden vermiş olduğumuz seçim startı dalga dalga bütün mahallelerimize ve köylerimize yayılarak büyük bir karşılık bulmuş ve Pamukova yine kendine yakışanı yaparak %72'nin üzerinde bir halk desteğiyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN bey’e güçlü bir omuz vermiştir.

Bu vesileyle bu süreçte bizlerle birlikte hareket ede muhtarlarımıza, meclis üyelerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza, teşkilat mensuplarımıza, Cumhur İttifakına destek veren siyasi partilerimize ve her şeyin en iyisine en güzeline layık olduğunu düşündüğümüz, gencinden - yaşlisina kadinindan-erkegine, tüm Pamukovalı hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum.Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada birlik beraberlik ve kardeşlik ruhu içerisinde hareket ederek kimseyi ötekileştirmeden dislamadan hiçbir ayrım yapmadan hizmetlerimize büyük bir aşkla devam edeceğiz.Durmak yok yola devam... Sevgi ve saygilarimla Allah’a emanet olun." dedi.

"

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 01:30
YORUM EKLE