banner292
banner298

Başkan Cevat Keser'den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96. yıl dönümü ile ilgili olarak bir mesaj yayınladı.

Başkan Cevat Keser'den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

 Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 95. yıl dönümü ile ilgili olarak bir mesaj yayınladı.

İşte Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser'in mesajı:

Milletimizin tarihinde bir dönüm noktası olan 30 Ağustos Zaferinin 96. yıldönümünün tüm milletimize kutlu olmasını diliyoruz. Türk milletinin varlığını sürdürme mücadelesi içerisinde adım adım kazanılan büyük başarı ve zaferlerin en son ve birleştirici halkası olan 30 Ağustos Zaferi’nin bizler için pek çok önemli yönü bulunmaktadır. Bununla birlikte, bu büyük zaferin en önemli yanı hiç şüphesiz ki, bu milletin azim ve iradesinin şartlar ne olursa olsun varlığı ve birliği söz konusu olduğunda adeta çelikleştiğini göstermesidir.

Bu münasebetle Kutlu Zaferin 96. yıldönümünde, bir kez daha yüce milletimizi ve onun bağrından çıkmış kahraman ordumuzu kutluyor; Başta büyük zaferin büyük kumandanı Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bütün gazi ve şehitlerimizi rahmet, şükran ve minnetle anıyoruz.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE

banner300