banner292
banner298

Ak Parti Pamukova'dan Regaip Kandili Mesajı

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın'dan Regaip Kandili Nedeniyle Bir Mesaj yayınladı.

Ak Parti Pamukova'dan Regaip Kandili Mesajı

AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın Regaip Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajında Kandillerin Müslümanlar için manevi bir hasat gecesi olduğunu söyledi.

Bolluk, bereket, fazilet anlamına gelen ve üç ayların ilk kandil gecesi olan Regaip Kandilinin âlemlerin yaratıcısı olan yüce Allah'ın (c.c) kullarına lütuflarını bol bol verdiği mübarek bir gece olduğunu söyleyen İlçe Başkanı Fatih Akın, Regaip Kandili biz kulların affedilmek adına yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve onun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir.

Müslümanlar arasında yardımlaşma, dayanışma, hayır ve iyilik duygularının artarak yoğunlaştığı kandil gecelerinin sevginin, hoşgörünün, birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olan mübarek günlerdir. Üç ayların ilk kandil gecesi olan Regaip Kandilinin de tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Bizlerin huzuru için sınır bölgemiz Afrinde harekatında bulunan kahraman askerlerimizden gazi olanlara şifa, şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Pamukovalı hemşerilerimin ve tüm İslam âleminin Regaip Kandillerini kutlar, aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu daha nice kandillere erişmelerini yüce Allah’tan (c.c) niyaz ederim dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE

banner300