banner303

Aday Anketi Sonuçlandı! İşte Okuyucularımızın Kararı!

PamukovaMedya olarak geçen hafta yaptığımız ve büyük katılım sağlanan anket sonuçladı. İşte Sonuçlar...

Aday Anketi Sonuçlandı! İşte Okuyucularımızın Kararı!

31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerinde Ak Parti Pamukova ilçe teşkilatından aday olmak için aday adayı olarak başvuran 7 kişi bulunuyor. Mevcut Belediye Başkanı Cevat Keser’de doğal aday adayı sayıldığından toplamda 8 isim AK Parti Pamukova teşkilatı için adayı adayı olmuştu.

Geçtiğimiz hafta 3 - 7 Aralık tarihleri arasında 5 gün web sitemiz üzerinden yapmış olduğumuz anketimize toplamda 2108 kişi katıldı. Her bir okuyucumuz İP bloklama sistemi ile sadece bir kez oy kullanabildi.

Birinci Açık Ara Önde

Ankete katılan 2108 kişiden mevcut belediye başkanı Cevat Keser'in tekrar Ak Parti Pamukova İlçe Teşkilatından aday olmasını gerektiğini düşünenler toplam oyun %56.6 sı yani 1194 oy vererek ilk sırayı belirlemiş oldular.

İkinci sırada ise ilçe başkanlığından istifa eden Fatih Akın oldu. Akın ankete katılan toplam oyun %29.7 oran ile yani 627 oy aldı. Üçüncü ise %6.7 oy oranı ile 141 oy olan eski ilçe başkanı Gürsel Işık oldu.

İşte 8 aday adayının yapılan gerçekçi ve yoğun katılım ile gerçekleşen oy oranları, aldıkları oylar:

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
EMİN YILMAZ
EMİN YILMAZ - 7 ay Önce

VATANINI MİLLETİNİ SEVEN VATANDAŞ HAKLARINI EN ÜST SEVİYEDE TUTAN İYİ GÜNDE VE KÖTÜ GÜNDE HER ZAMAN VATANDAŞIN YANINDA OLAN KOMPLEKSSİZ BİZİM GİBİ BİRİ OLMASININDAN DOLAYI CEVAT KESER