Ustalar Kursiyerle Buluşuyor Etkiliğinin İkincisi Gerçekleşti

Pamukova Halk Eğitim Merkezinin “ Ustalar Kursiyerle Buluşuyor “ etkinlikleri kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü Halk Eğitim bünyesindeki sporcular ile buluştu.

Ustalar Kursiyerle Buluşuyor Etkiliğinin İkincisi Gerçekleşti

Millî kültür değerlerinin korunması, yaşatılması, yeni kuşaklara aktarılması, yaygınlaştırılması ve tanıtılması amacı ile her ay yapılan  "Ustalar Kursiyerlerle Buluşuyor" etkinliğinin ikinci Pamukova Halk Eğitim Merkezinde gerçekleşti.

İkincisi gerçekleşen etkinlikte Pamukova İlçe Emniyet Müdürü Bülent Aral ve Komiser Mustafa Elmas Halk Eğitimi bünyesindeki sporcular ile bir araya geldi.

İlçe Emniyet Müdürü Bülent Aral ve Polis Merkezi Amiri Komiser Mustafa Elmas, Polislik Mesleğinin Tanıtımı, Çalışma Koşulları, Nasıl Polis Olunur, Polis olmak için aranan şartlar nelerdir, Pamukova’nın Suç Oranı, Madde Bağımlılığı, Madde Bağımlılığından Kurtulmak İçin neler yapılmalı, Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması konularında Halk Eğitim Merkezi sporcularını bilgilendirdiler.

Etkinlik sonunda Halk Eğitim Merkezi Müdürü Tahsin Yolcu İlçe Emniyet Müdürü Bülent Aral ve Komiser Mustafa Elmas ile katılımcılara teşekkür etti.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE