Ulaşım Şikayetleri Anlık Olarak Takip Edilecek

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, ulaşımda yeni bir çalışmanın daha hayata geçirileceğini sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Ulaşım Şikayetleri Anlık Olarak Takip Edilecek

Ulaşımda yeni bir çalışmanın daha hayata geçirileceğini açıklayan Başkan Toçoğlu, “Trafik ve Toplu Taşıma Merkezi’ni hizmete alıyoruz. Vatandaşlarımız telefon, mail, whatssapp iletişim araçlarını kullanarak bizlere taleplerini iletebilecekler. Bu sayede şehrimizin dört bir yanında ulaşımı anlık olarak takip edip, sorunlara müdahalelerde bulunacağız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, ulaşımda yeni bir çalışmanın daha hayata geçirileceğini sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Trafik ve Toplu Taşıma Merkezi’ni hizmete aldıklarını ifade eden Başkan Toçoğlu, şehrin dört bir yanında ulaşımı anlık olarak takip edip, sorunlara müdahalelerde bulunacaklarını söyledi.

Sistemler araçlara kuruluyor


Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımızın ulaşımla ilgili şikayet ve taleplerini daha hızlı değerlendirip güçlü bir iletişim sağlamak adına yeni bir yapı kuruyoruz. Trafik ve Toplu Taşıma Merkezi’ni hizmete alıyoruz. Tüm toplu taşıma araçlarında kamera ve araç takip sistemi yönetmelikte zorunlu olduğu için tüm bu sistemler araçlara kuruluyor.”

Talepler anında iletilecek


“Bu sistem kapsamında vatandaşlarımızın araç içerisinde, yolculuk yaparken anlık talep ve şikayetlerini bu merkezde değerlendireceğiz. Vatandaşlarımız telefon, mail, whatssapp iletişim araçlarını kullanarak bizlere taleplerini iletebilecekler. Bu sayede şehrimizin dört bir yanında ulaşımı anlık olarak takip edip, sorunlara müdahalelerde bulunacağız. Daha huzurlu, konforlu bir ulaşım tesis etmek adına çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdüreceğiz.”

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
pamukovalı
pamukovalı - 13 ay Önce

şu pamukova kooptan nefret ettiğim kadar kimseden nefret etmiyorum.bir türlü düzelmediler giittii

semih
semih - 13 ay Önce

gelsin pamukova otobusune binsinde reziillik görsün,motor sesinden kalabalıkdan,oturcak yer olmamasından,yavaş gitmesinden binsin binsinde konussun sonra.sanki kameranın olması vatandaşın ihtiyacını karsıyıyor.

Rumuz
Rumuz - 12 ay Önce

Bıktık artık balık istifi gitmekten daha büyük otobüs istiyoruz Pamukova koopa bu nedir ya para hırsı bürümüş insanların canlarını hiçe sayarak balık istifi kullanmalarına birileri durun desin artık biktik

Mesut
Mesut - 12 ay Önce

Sayın Başkan,Tebdili kıyafet ile pamukova,Adapazarı arası bir yolculuk yapsanız şu rezilliği canlı gözleriniz ile izleseniz, eminim bir çözum arayışına gireceksiniz.Yazıktır kadınlar, erkekler yapışık seyahat ediyor 45 km.yaklaşık 40 dakika. Bunun vebali üzerinize.