banner292
banner298

Pamukova'da " Şehir Buluşmaları " Toplantısı Yapıldı

Pamukova Belediyesi tarafından bugün “ Şehir Buluşmaları ” Toplantısı Yapıldı.

Pamukova'da " Şehir Buluşmaları " Toplantısı Yapıldı

Pamukova Belediyesi tarafından ilki düzenlenen “ Şehir Buluşmaları ” toplantısı bugün sabah kahvaltısı eşliğinde düzenledi.

Toplantıya Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın, muhtarlar, belediye meclisi, Ak Parti Pamukova Teşkilatı ana kademesi ve kadın kolları, sivil toplum kuruluşu başkanları ve belediye birim müdürleri katıldı.

Yapılan toplantının amacı Pamukova merkez ve mahallelerine yapılan hizmetler ve yapılması planlanan hizmetlerin görüşülmesi, öneriler ve isteklerin konuşulması oldu.

Fatih Akın “ Her Zaman Yanınızdayız ”

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın toplantıda yaptığı konuşmada “ Ak Parti kurulduğu günden beri her zaman halkımızın yanında oldu ve olmaya devam edecek. En ufak bir sorunu bile asla göz ardı etmeden çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Hizmetlerimizin aksamamı için elimizden gelenden daha fazlasını yapmak için çalışıyoruz. Yeni projeler ile Pamukova’mıza gereken önemi vererek hizmetler her zaman devam edecektir. Dört yıldır görevdeyiz ve nasıl öğrencilerimiz karne alıyorsa bizde karnemizi alacağız. Dört yıldır ilçe spor tesislerimizi modernize edilmesinde bir yol katettik. Pamukova Devlet Hastanesi'nin yeni binasını yatırım programına aldırıp ihalesini tamamlattık. İlçe tarım müdürlüğü yeni binasının ihalesi inşallah bu ay içerisinde yapılacak. Ahılar mahallemize yapılacak olan baraj ile bölgenin en büyük sulamam tesisi olaraktır.” dedi.

Cevat Keser “ Sıkıntıları Çözeceğiz ”

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser konuşmasın da “ "Şehir Buluşmaları" adını verdiğimiz bir toplantı ile katılımcılar özgürce düşüncelerini ifade ederek istek ve önerilerini belirttiler. Belirli bir takvim dâhilinde halkımızın bütün sıkıntılarına çözüm bulmak, onların mutlu ve huzurlu bir ilçede yaşamasını temin etmek bizler için en ulvi görev anlamı taşımaktadır. Bütün katılımcılara ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygı ve hürmetlerimi iletiyorum.” dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2018, 20:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Orhan salih
Orhan salih - 10 ay Önce

Gerçek anlamda hizmet gerçek anlamda şehircilik yapılaşması bir bir yana binalar biri 4 biri 3 biri 5 bu nasıl imar şehircilik nasıl bakış nasıl hak nasıl hukuk Allah diyor bu milletin hakkını kimse gaspetmesin istiyorum hizmet etmek için başkan olunur yanlış yapmak için deil yalan hizmet deildir burda yalanı doğrulayan gerçekler var bunlarla ben çalışıyorum hizmet veriyorum diyen görevliler yüzleşsin yalancı oldukları ortaya cikacak