banner292
banner298

Pamukova Doğalgaz Çalışmalarına Başladı

Pamukova doğlazgaz açılış töreninin hemen arkasından hiç geçikmeden çalışmalarına başladı.

Pamukova Doğalgaz Çalışmalarına Başladı
Pamukova 6 Mart 2011 Pazar günü Enerji Bakanı Taner YILDIZ'ın da katılımıyla gerçekletirilen Doğlagaz Altın Kaynak Töreni ile doğalgaz açılışını yaptı.

"Doğlagaz Altın Kaynak Töreni " için Pamukova'ya gelen Enerji Bakanı Taner Yıldız'ı Ak Parti İlçe Teşkilatı binası önünde Sakarya Büyülşehir belediye başkanı Zeki Toçoğlu, Ak Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Pamukova İlçe Başkanı Muhittin Akın, Ak Parti İl Genel Meclis Üyeleri Hüseyin Şen, Ali Hıra, eski Ak Partili belediye başkanı H. Ferudun Turan, partililer ve çok sayıda vatandaş karşıladı ve tören konuşmaları ile devam etti.

Açılış sonrasında Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, Akmercangaz Proje müdürü Hikmet Doğan, çalışanlar ve Pamukova'lılar ile birlikte Kurban keserek ilk çalışma kazınlarını başlattılar.

Bu kazı açılışından sonra Pamukova Cumhuriyet Mahallesi'nde çalışmalar hız kesmeden devam etmeye başladı. Çalışmalar ile boru hatlarını kazılıyor ve doğalgaz boruları kazı içerisine yerleştirildikten sonra tekrar aynı gün içerisinde borular yerleştirildikten sonra hemen üstü tekrar kapatılıyor.


Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE

banner300