banner303

Pamukova Dart Elemelerinde Büyük Başarı Elde Etti

Sakarya da yapılan dart elemelerinde Pamukova rüzgarı esti...

Pamukova Dart Elemelerinde Büyük Başarı Elde Etti

10-14 Aralık 2018 tarihleri arasında Adapazarı Agora AVM sponsorluğunda Agora AVM de düzenlenen Sakarya Okul Sporları Dart elemelerine , Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'un ilk oku atmasıyla start verildi.

Elemelere Gençlerde 54, Yıldızlarda ise 53 takım katıldı. Bu yıl İl elemelerinde üç birincilik, 2 ikincilik  ve 1 dördüncülük elde eden ilçemiz okulları dartta büyük başarı elde etti. Yıldız ve Genç kategorilerinde toplam 11 takımla katıldığımız müsabakada, Pamukova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Erkeklerde İl 1.si ve Genç Kızlarda İl 2.si oldu. Yıldız Erkeklerde Pamukova İmam Hatip Ortaokulu İl 1.si olurken Yenice Ortaokulu ise Yıldız Kızlarda İl 1.si oldu.
Fathanım Ortaokulu Yıldız erkeklerde İl 2.si olurken Pamukova Akhisar Anadolu Lisesi ise Genç Erkeklerde İl dördüncüsü oldu. Bu sonuçlarla Pamukova Dart ta bu yılda il elemelerine damgasını vurdu. Şubat 2019 da  Bolu'da yapılacak olan Bölge Elemelerine Pamukova dan  beş takım Sakarya'yı temsil edecektir.

Dereceye giren sporcuları İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir ve Okul Müdürleri tebrik etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, “ İlçemizi gururlandıran Sporcularımıza ve sporcularımızı çalıştıran antrenör öğretmenlerimize başarılarından dolayı teşekkür ediyor, bölge elemelerinde ve Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyoruz. Takımlarımıza ulaşım konusunda destek olan Pamukova Belediyesine de ayrıca teşekkür ederiz. “ dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE