banner303

Pamukova'da Seçim Güvenliği İçin Toplantı Yapıldı

Pamukova’da 31 Mart Pazar günü yapılacak olan seçim için Kaymakam Recai Karal, öncülüğünde toplantılar düzenlendi.

Pamukova'da Seçim Güvenliği İçin Toplantı Yapıldı

Pamukova’da 31 Mart Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin huzur ve güven ortamı içerisinde gerçekleştirilmesi için Kaymakam Recai Karal, öncülüğünde toplantılar düzenlendi.

Siyasi partilerin İlçe Başkanları ile bir araya gelen Kaymakam Recai KARAL, daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Seçim Kurulu Müdürlüğü, Belediye Yazı İşleri Müdürlüğü ve İlçe Yazı İşleri Müdürleri ile alınacak tedbirler ile ilgili toplantı yaptı.

Toplantıda Siyasi Partilerin İlçe Başkanlarına; seçim öncesinde, esnasında ve sonrasında siyasi partilerin ve adaylarının mevzuat çerçevesinde seçim çalışmaları ile seçmenlerin oylarını serbestçe kullanmaları için alınan tedbirler, uyulması gereken kurallarla ilgili bilgilendirmelerde bulunularak, bilgi alış verişi yapıldı.

SEÇİMLER, DEMOKRASİMİZİN OLMAZSA OLMAZI

Toplantıda, seçim güvenliğine yönelik olarak düşüncelerini ifade eden Kaymakam Recai Karal, “Amacımız; seçimlerin huzur ve güven ortamı içerisinde, demokratik bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktır. Herkesin özgürce fikirlerini ifade edebileceği bir ortamı onlara sunmaktır.”dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE