Pamukova'da 6 Aylık Köpeğe Tecavüz İddiası!

Pamukova'da Yavru köpeğe tecavüz iddiası! İddiası bile korkunç..!

Pamukova'da 6 Aylık Köpeğe Tecavüz İddiası!

Pamukova'da 6 aylık köpeğe tecavüz iddiası ortalığı karıştırdı.. Pamukova Doğa Canlılarını Koruma Derneği tarafından Geyve de Veterinere götürülen yavru köpek tedavi altına alındı.

Edinilen bilgilere göre, Pamukova'da bir grup hayvan sever vatandaş, geçtiğimiz gün Çardak Mahallesi yakınlarında besleme yaptıkları sırada bir köpeğin kendilerini gördükten sonra havlayarak kaçmasından şüphelenerek köpeği takibe aldı. Yavru köpeği yakalayan hayvan severler, tedavi için köpeği veterinere götürdüklerinde hayatlarının şokunu yaşadı. Bağırsaklarında deformasyon ve yırtıklar olan yavru köpek tedavi altına alındı.  Tecavüze uğradığını iddia edilin 6 aylık yavru köpek hayvan kliniğinde yoğun bakıma alınırken, yapılan tedavi sonunda birkaç gün içinde iyileşebileceği ancak, yavru köpeğin psikolojisinin iyi olmadığı öğrenildi. Hayvan severler yavru köpeğe yapılanların cezasız kalmaması, tecavüz veya yapılan her ne ise tespit edilip yapanın bulunması için çalışma başlatılmasını istediler.

İDDİALARI YALANLADI

Öte yandan konuyla ilgili olarak konuşan Mahalle Muhtarı Saadettin Özkan, “Konunun gerçekle alakası yoktur, orada bulunan köpek daha önce bir trafik kazası geçirmiştir. Onu orda bakıyorduk, hayvan severler bulup götürmüşler. Kesinlikle öyle bir şey olma ihtimali yok, eğer olursa da köylü olarak, ilçe insanı olarak biz zaten buna müsaade etmeyiz” şeklinde konuştu.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE