Pamukova Büyük Bir Konvoyla Cumhurbaşkanına Gitti

Pamukova Belediyesi ve Ak Parti İlçe Teşkilatı tarafından büyük bir konvoy oluşturuldu.

Pamukova Büyük Bir Konvoyla Cumhurbaşkanına Gitti

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 6. Olağan İl Kongresi kapsamında Sakaryalı AK Partililer ile bir araya geldi.

Pamukova’dan Büyük Konvoy

Pamukova halkının Recep Tayyip Erdoğan sevgisi hiç bitmek tükenmek bilmeden devam ediyor.

Pamukova Belediyesi ve Ak Parti İlçe Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı kongreye gitmek isteyenler için Pamukova merkezinden 28 adet otobüs kaldırıldı.

İlçe Başkanı Fatih Akın “ Hizmetler Devam Edecek ”

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih “ Ak Partili Pamukovalı hemşerilerimiz ile bugün yapılan 6. Olağan İl Kongresi Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan daha yakından görmek ve onunla beraber yürüdüğümüz bu yolda yanında olarak bir kez daha göstermiş olduk. Bizleri yalnız bırakmayan tüm Pamukovalı hemşerilerimize teşekkür ederim. Pamukova’ya gelmiş ve gelecek olan tüm hizmetler için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Bugün Cumhurbaşkanımız müjdesini verdi. Pamukova'mıza 250 kişilik KYK öğrenci yurdu yapılacak. Hayırlı olsun. ” dedi.

Belediye Başkanı Cevat Keser “ Meydanlar Bize Yetmez ”

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser “ Pamukova ve Sakarya yine kendine yakışanı yaptı ve salonlar meydanlar hemşerilerimize yetmedi. Bu vesileyle Mitinge ve kongremize katılım sağlayan Muhtarlarımıza, STK’larımıza, Gençlik ve Kadın Kollarımıza ve bütün hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2018, 22:38
YORUM EKLE