banner303

Pamukova BİOSUN Fabrikasına Soruyoruz! Bunları Cevaplayın

Pamukovalılar olarak açık Katı Atık İşleme Tesisine soruyoruz! Samimi şekilde cevaplayın.

Pamukova BİOSUN Fabrikasına Soruyoruz! Bunları Cevaplayın

Pamukova’da faaliyet gösteren BİOSUN Katı Atık İşleme Tesisi ile ilgili Pamukovalılar yaydığı kokudan oldukça rahatsız bir durumda.

Ancak fabrika yönetimi özellikle sadece bazı basın kuruluşlarını çağırarak yaptığı açıklamada kokunun yayılma sebebinin yaşanan kapı arızasından olduğunu belirterek Pamukovalılardan özür dilemiş.

Şimdi BİOSUN Katı Atık İşleme Tesisine Pamukovalıların sesi olarak birkaç soru sorup bunların doğru bir şekilde cevaplanmasını istiyoruz. Zira yaptıklarını açıklamaların bizleri tatmin etmediği oldukça ortadadır.
 
Soru 1 = Pamukova’da kaç yıldır faaliyet gösteriyorsunuz.

Soru 2 = Faaliyete geçtiğiniz andan beri filtreleme sistemi yenimi kuruluyor?

Soru 3 =  Koku sebebinin hammadde kapısındaki yaşanan arızadan kaynaklandığını söylediniz. Açıklamanız dün yapıldı ve buradaki fotoğraf ve videoda arızanın halen devam ettiği anlaşılıyor. Şuan Pamukova neden kokmuyor?

Soru 4 = Arıza olduğu halde kokuyu önleyecek sistemleriniz vardı daha önce neden kullanmadınız?

Soru 6 = Sizin gibi büyük bir fabrika bu kapı arızasını neden çözemiyor? Yayılan koku yıllardır var ? Sebebi bumuydu ? Arıza ne zamandır kaynaklanıyor?

Soru 5 = Pamukova’da faaliyete geçtiğiniz zamandan beri koku ilk defamı yayıldı?

Soru 7 = Daha önce koku yayıldığı için sizler şikâyet edildiniz. Bu şikâyetlerden sonra hiç ceza yediniz mi?

Soru 8 = Yayılan kokularda kanserojen madde, solunum yollarında enfeksiyon yapan maddeler var mı? Bu durumu resmi belgeler ile kanıtlayabilir misiniz?

Soru 9 = Şuan Bilecik taraflarına tesis kuruyorsunuz. Buraya bazı bölümlerinizin taşınacağı dile getiriliyor. Hangi bölümler taşınacak? Burada kalacak olan kısımlar ile hangi faaliyetler devam edecek? Koku yayılmaları kalan bölümler ile devam edecek mi?

Sorduğumuz soruları samimi olarak ve yazılı ortamda belgeli şekilde cevaplamanızı istiyoruz. Aynı şekilde cevabınız haber sitemizde yayınlanacaktır.
 

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
pamukova
pamukova - 1 yıl Önce

bunlar bizi ne sanıyor? satılık diğer basınla bu milleti kandıramazlar. kapıları bozukmuş falan filen. kaç yıldır bozuk bu kapı aptalmıyız biz