banner303

Pamukova Belediyesi Mahalle Çalışmaları Devam Ediyor

Pamukova Belediyesi sorumluluk alanında olan yerlerde tüm hızıyla çalışmalarına devam ediyor.

Pamukova Belediyesi Mahalle Çalışmaları Devam Ediyor

Pamukova Belediyesi sorumluluk alanında olan yerlerde tüm hızıyla çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir Yasasından sonra mahalle statüsü kazanan köylerde çay bahçesi, çocuk oyun parkı, çevre düzenlemeleri, sıcak asfalt kaplama, kilitli taş parke döşeme çalışmaları, köy konağı yapımı, düğün salonu, çok amaçlı sosyal tesisler, sebze ve meyve yükleme ve depolama yerleri, tarımsal ilaçlama ve su dolum üniteleri, futbol sahası,  cami ve okul yapım/bakım onarım ve tadilat çalışmaları gibi birçok alanda ciddi çalışmalar yapıyor. Şuan 13 mahallede çalışmalarını sürdüren Pamukova Belediyesi ekipleri amaçlarının herkese eşit ve adil hizmet götürebilmek olduğunu belirtiyorlar. Belediye ekipleri İsabalı Mahallesinde Düğün/nişan ve çok amaçlı sosyal tesis, Şeyhvarmaz Mahallesinde Çay bahçesi, çocuk oyun parkı ve köy konağı bakım onarım ve güzelleştirme çalışmaları, Pınarlı Mahallesinde futbol sahası, Hüseyinli Mahallesinde Köy konağı yenileme ve güzelleştirme çalışmaları ile yeni cami yapımına maddi destek, Eskiyayla Mahallesinde cami istinat duvarı yapımı çevre güzelleştirme çalışmaları, Akçakaya Mahallesinde Köy Konağı yapımı, Çilekli Mahallesinde Köy konağı yenileme ve güzelleştirme çalışmaları,  Kemaliye Mahallesinde kilitli taş parke ve bordür döşeme çalışmaları, Mekece Mahallesinde Köy konağı boya/tamir ve bakım çalışmaları ile yapımı devam eden cami inşaatına maddi destek, Şahmelek Mahallesinde Cami çevre düzenlemesi ve yol açma,genişletme çalışmaları, Fevziye Mahallesinde Gençlik Lokali yenileme ve bakım çalışmaları, Çardak Mahallesinde Köy Konağı yapımı, çevre düzenlemeleri, çay bahçesi güzelleştirme çalışmaları (kamelya ve oturma alanları oluşturulması-peyzaj çalışması), Gökgöz Mahallesinde düğün salonu ve çok amaçlı sosyal tesis yapımı, Köy konağı bakım onarım çalışmaları ile umumi tuvalet yapılması ve daha bir çok alanda Pamukova Belediyesi çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

Biz Pamukova’yı 325 kilometrekare ve 30 bin vatandaş olarak değerlendiriyor, hizmetlerimizi bu bakış açısıyla yerine getiriyoruz

Vatandaşın hayli memnun olduğu hizmetler konusunda görüşlerini aldığımız Belediye Başkanı Cevat KESER şunları kaydetti. “Biz Pamukova Belediyesi olarak ilçemizi yalnızca şehir merkezinden ibaret olarak görmüyoruz. Çalışmalarımızı yalnızca şehrin makyajına yönelik yapmıyoruz. Biz Pamukova’yı 325 kilometrekare ve 30 bin vatandaş olarak değerlendiriyor, hizmetlerimizi bu bakış açısıyla yerine getiriyoruz. Hizmet akışında eşit ve adil bir yaklaşım geliştiriyor, öncelik ve ivedilik sırasına göre hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Sorumluluk alanımıza dahil olan yeni 30 mahallemize de aynı nazarla bakıyor, ihtiyaçları ve belediyemiz ekiplerinin teknik çalışmaları doğrultusunda bir dizi çalışmaları yerine getiriyoruz. Elimizde olan imkânları en verimli ve en ekonomik şekilde değerlendirerek mahallelerimizi ihtiyaç duyduğu hizmetlerle buluşturuyor ve Allah’ın izniyle de buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.


Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan paşa
Hasan paşa - 11 ay Önce

Bunlar ŞU ANDA ERTELENEBİLİR BEN AĞAÇÇILAR KÖYÜME ÖNCE KANALİZASYON YAPILMASINI İSTİYORUM, SELAMLAR,