banner292
banner298

Oruçlu Mahallesine Konak, Muhtarlık ve Sağlık Evi Yapıldı

Pamukova Belediyesi tarafından Oruçlu Mahallesine Mahalle Konağı, Muhtarlık ve Sağlık Evi yapıldı.

Oruçlu Mahallesine Konak, Muhtarlık ve Sağlık Evi Yapıldı

Pamukova Belediyesi tarafından Oruçlu Mahallesinde uzun süredir ihtiyaç haline dönüşen Mahalle Konağı, Muhtarlık ve Sağlık Evi yapıldı.

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser mahalle konağı, muhtarlık ve sağlık Evinin açılışını bizzat kendi yaptı ve ardından mahalleli ile oruç açtı.

Oruçlu Mahallesinde ki açılışa Belediye Başkanı Cevat Keser, Belediye Başkan Yardımcısı Osman Yılmaz, Belediye Meclis Üyeleri, Gençlik Spor İlçe Müdürü Mehmet Atmaca, Belediye Yazı İşleri Müdürü Seyhan Kaptan, Oruçlu Mahalle Muhtarı Hasan Gür, diğer mahalle muhtarları, mahalle sakinleri katıldı.

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser açılış sonrasında yaptığı açıklamada “ Aziz kardeşlerim, kıymetli oruçlu mahalle sakinleri; öncelikle mübarek kadir gecenizi tebrik ediyorum. Bu akşam tamamı belediyemiz öz kaynakları ile yapılan Oruçlu Mahalle Konağı, Muhtarlık ve Sağlık Evinin açılış töreni münasebetiyle bir araya gelmiş bulunuyoruz. Bu vesileyle hepinizi en kalbi sevgi saygı ve muhabbetlerimle selamlıyorum. Büyükşehir Yasası sonrası sorumluk alanımıza giren köy statüsünden, mahalle statüsüne kavuşan tüm yerleşim yerlerimizde belediyemizce öncelikler dikkate alınarak bir çok alanda çalışmalar gerçekleştiriliyor. Alt yapıdan üst yapıya kadar belediyemizin imkanları nispetinde her bir mahallemize eşit ve adil bir hizmet götürmeye çalışıyoruz.Bu vesileyle bugün açılışını yaptığımız oruçlu mahalle konağı muhtarlık ve sağlık evinin başta oruçlu mahalle sakinlerimize ve ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” Dediç

AK Partiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Destek İstedi

Bakan Keser konuşmasına “ Malumunuz önümüzde tarihi bir seçim var. 24 Haziran’da sandık başına gidecek ve ülkemizin kaderini oylayacağız. Ben her dönem olduğu gibi bu dönemde de bizleri ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Bey’i yalnız bırakmayacağınızı düşünüyor, sizlerden hem Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN beye hem de AK Parti’mize %70 ve üzeri bir oy istiyorum. Destek sizden hizmet bizden, takdir yüce Allah’tan dır.” Diyerek seçim öncesi partisine destek istedi.
Daha sonra mahalle sakinleri ile birlikte iftar yapan, Başkan Keser iftar sonrası yeni yapılan köy konağının bahçesinde vatandaşlarla sohbet edip çay içti.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 02:18
YORUM EKLE