banner292
banner298

Komedi filmini aratmayan soygun Video

Bursa'da 50 yaşlarındaki bir kişinin, bomba süsü verdiği düzenekle PTT Şubesini soyması ve komedi filmlerini aratmayan görüntüler güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. İşte komedi filmi gibi soygun görüntüleri:

Komedi filmini aratmayan soygun Video

Merkez Yıldırım ilçesi Yıldırım Mahallesi Molla Yegan Kültür Merkezi içinde bulunan PTT şubesine saat 12.00 sıralarında gelen soyguncu elindeki cep telefonu ve düzeneği gösterip, "bomba var, paraları verin yoksa patlatırım" tehdidiyle soygun yaptı.

50 yaşlarındaki soyguncu kasadaki 3 bin lirayı alıp kaçtı. Olayın şokunu yaşayan görevli Zehra Dündar da alarm butonuna basarak polisten yardım istedi. Soyguncu kaçarak izini kaybettirirken, soyguncunun bıraktığı düzeneği kontrol etmesi için bomba imha ve kriminal ekipler çağırıldı.

ZANLININ BIRAKTIĞI BOMBAYI PEŞİNDEN GÖTÜRDÜ

Zanlının kırmızı bir atkı ile yüzünü kapatarak PTT şubesine girmesi ve paraları alması şubenin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Şahsın elindeki bomba süsü verilmiş düzeneği göstererek paraları istemesi dikkat çekiyor. Büyük panik yaşayan görevlinin paraları zanlının verdiği poşete koyması ve şahsın kaçarken elindeki düzeneği bıraktığı görülüyor.

PTT görevlisinin ise büyük panikle bomba düzeneğini zanlının peşinden geri götürmesi ise izleyenleri adeta güldürüyor. Bu sırada zanlı ile görevli arasında yaşanan bomba alışverişi komedi filmlerini aratmıyor. Olayın ardından zanlı yakalanamazken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Bursa'nın merkez Yıldırım ilçesinde, PTT şubesine girerek üzerinde bomba düzeneği olduğunu iddia eden kişinin yaptığı soygun, güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde zanlı, soygundan yaklaşık 15 dakika önce PTT şubesi önüne gelerek, içerideki müşterilerin çıkmasını bekliyor.

Videoyu izlemek için tıklayın

YORUM EKLE

banner300