Kaymakam Recai Karal'dan Ramazan Bayramı Mesajı

Pamukova Kaymakamı Recai Karal Ramazan Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayımladı..

Kaymakam Recai Karal'dan Ramazan Bayramı Mesajı

Pamukova Kaymakamı Recai Karal Ramazan Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayımladı. Kaymakam Karal kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Rahmet ve bereket ayı olan bir Ramazan-ı Şerifi daha uğurlamanın hüznünü ve bu mübarek ayın sonunda bayrama kavuşmanın sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Bayramlar Millet olarak birbirimize kenetlenmemizi sağlayan, yardımlaşma, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularının en yoğun yaşandığı özel günlerdir.

Sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı, Her türlü dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu bu müstesna günlerde, aile büyüklerimizin, akraba ve dostlarımızın, yardıma muhtaç insanlarımızın yanında olmak, inancımızın ve kültürümüzün bir gereğidir. Bilinmelidir ki; şer güçlerin oyunlarına gelmeden birbirimize sımsıkı sarıldıkça, millet olarak aşamayacağımız hiçbir engel, üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk yoktur.

Bu mübarek günlerde vatanı ve mukaddesatı uğrunda savaşırken şehit olan kahraman evlatlarımızı, 15 Temmuzda milli irade uğruna canlarını feda eden demokrasi şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyoruz.

Ramazan Bayramının İlçemiz, Ülkemiz ve tüm İslam Alemi için hayırlara vesile olmasını diliyor, aileniz ve tüm sevdiklerinizle birlikte huzur içinde güzel bir bayram geçirmeniz temennisiyle Bayramınızı tebrik ediyorum.”

Recai KARAL- Pamukova Kaymakamı

Not: Kaymakamlığımız Bayramlaşma programı bayramın 1. Günü saat 10:00 ile 10:30 arasında Halk Eğitimi Merkezinde yapılacaktır. Tüm halkımız davetlidir.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE