Jandarma Zehir Tacirlerine Göz Açtırmıyor! 7 Kişi Tutuklandı

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı'nca uyuşturucu madde imal ve ticareti yapan şahıslara yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda Sakarya ve İstanbul’da 7 adrese eş zamanlı baskın yapıldı.

Jandarma Zehir Tacirlerine Göz Açtırmıyor! 7 Kişi Tutuklandı

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı'nca uyuşturucu madde imal ve ticareti yapan şahıslara yönelik gerçekleştirilen operasyonlar aralıksız devam ediyor.

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı'nca Sakarya ve İstanbul’da 7 adrese yapılan eşzamanlı baskınlarda 3 şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Bu şahıslarla birlikte 530 adet sentetik uyuşturucu hap, 1000 gram skunk maddesi, 10 gram kokain maddesi ve 2 gram kenevir tohumu ele geçirildi.

Ayrıca yaklaşık 2 aydır devam eden planlı faaliyet kapsamında Sakarya, Çankırı ve İstanbul’da bu güne kadar yapılan ara yakalamalarla birlikte toplam 5 bin 530 adet sentetik uyuşturucu hap, 4 bin 200 gram skunk maddesi, 32 gram kokain maddesi ve 2 gram kenevir tohumu yakalandı.

Gerçekleştirilen operasyonlarda gözaltına alınan şüphelilerden 7’si tutuklanırken, 3 şahsın sorgusunun devam ettiği, firari 1 kişinin de arandığı belirtildi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE