banner292
banner298

Hemzemin Geçitte Ölüm...

Pamukova cihadiye köyü yolundaki tren yolu hemzemin geçitinde Boğaziçi Ekspresi İsmail Sarı yönetmindeki 54 RD 063 plakalı araçı altına aldı.

Hemzemin Geçitte Ölüm...

Sakarya’nın Pamukova İlçesinde Haydarpaşa- Eskişehir seferini yapan 11266 sefer sayılı makinistler Mahmut Koçak ve Osman Polat’ın yönetimindeki Boğaziçi ekspresi Pamukova Cihadiye Köyü hemzemin geçidin de İsmail Sarı(66) kullandığı 54 RD 063 plakalı otomobile çarptı. Çarpma sonucu 100 metre kadar sürüklenen otomobil de bulunan sürücü İsmail Sarı(66) otomobilde sıkışarak feci şekilde can verdi. Çarpmanın etkisiyle otomobilin motoru ve parçaları çevreye saçıldı.

Emekli polis olan İsmail Sarı'nın aile yakınları olay yerine geldiklerinde ise yürekli koparan feryatları herkezin yüreğini acıttı. Kaza sonrası otomobilde sıkışarak hayatını kaybeden İsmail Sarı Pamukova belediyesi itfaiye ekipleri ve 112 acil servis ekiplerinin uzun süren çalışmaları sonunda sıkıştığı otomobilden kurtarılarak Pamukova Devlet hastanesi morguna kaldırıldı.

Görgü tanıkları trenin gelmesi esnasında bariyerlerin indiğini ve İsmail Sarı’nın bariyerlerin arasından geçmeye çalışırken Boğaz içi ekspresinin çarptığı iddia ettiler. Makinistler  Mahmut Koçak ve Osman Polat ise otomobilin bir anda demir yoluna çıktığını ve mesafenin yakın olması nedeni ile yapacakları bir şeyin kalmadığını söylediler.

Polis olayla ilgili tahkikat başlattı.

Resimler ve Haber : www.pamukovamedya.com

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE

banner300