banner303

Güven Övün Sosyal Medya'dan Duyurdu " İftira Tescillendi "

Ak Parti aday adaylığına başvurmasına bir gün kala üzerine atılan suçlamadan dolayı vazgeçen Eczacı Güven Övün'den yeni açıklama geldi.

Güven Övün Sosyal Medya'dan Duyurdu " İftira Tescillendi "

Ak partiden aday adaylık başvurusu yapmasına bir gün kala  “ Silahlı terör örgütüne “ üye olmak suçlaması ile ifadesine başvurulduktan sonra aday adayı başvurusundan vazgeçen Güven Övün, kamuoyuna yaptığı açıklama sonrası siyaseti bıraktığını söyleyip sosyal medya hesaplarını da dondurmuştu.

Bir buçuk ay sonra, bugün öğleden sonra sosyal medya adresinden, kendisine atılı bulunan suçtan Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığınca kendisine gönderilen “ Kavuşturmaya yer olmadığı “ yönelik  tebligatın fotoğrafını paylaşan Güven Övün, paylaştığı tebligat zarfının fotoğrafına “İftira tescillendi bundan sonra iş mahkeme-i kübraya kaldı . Zilzal suresinde dediği gibi zerre kadar hayır karşılığını görecek zerre kadar şer de...”  diye yazdı.

Paylaşımına yapılan siyasete dön yönündeki yorumları beğenmesi Eczacı Güven Öğün’ün ileriki günlerde siyasete tekrar dönebileceği izlenimi verirken, sitemize açıklama yapan Övün, “ Abdestimizden şüphemiz yok demiştik yargı kararı bu söylemimizde ne kadar haklı olduğumuzu ortaya çıkardı. İftirayı atanlar karşılığını mahkeme-i  Kübra da verecektir. Bu süre içinde beni yalnız bırakmayan tüm Pamukovalı hemşerilerimden Allah razı olsun. Siyasete dönüp dönmeme konusunda kararsızım. Bakalım ileriki günler ne gösterecek “ dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
Akhisarli
Akhisarli - 6 ay Önce

Ovun temiz, kendini iyi yetistirmis, idealist, hosgorulu, herkese gonlu ve kapisi acik bir sahsiyet.
Bu minvalde, kenarda durmayip ve daha fazla zaman kaybetmeden millet ittifakinin adayi olarak aciklanmalidir.
Erdogan isir bu konuda daha fazla beklememelidir.
HADİ HAREKETE GEÇ

Ali şenol
Ali şenol - 6 ay Önce

Kaldığın yerden devam

ÖZ AKPARTİLİLER
ÖZ AKPARTİLİLER - 6 ay Önce

ZAMAN DURMA ZAMANI,KENARDA BEKLEME ZAMANI DEĞİL ŞAYET AK PARTİ MEVCUT BAŞKANLA DEVAM DERSE,ZAMAN SORUMLULUK ALMA ZAMANIDIR.AK PARTİ PAMUKOVA TEŞKİLATININ KURULUŞUNDAN BU ZAMANA KADAR GÖREV ALMIŞ BAŞKAN,YÖNETİCİLER,ÜYELER,AK PARTİ SEÇMENİ VE CHP,SP YE GÖNÜL VERMİŞ KARDEŞLERLE HAREKET ETME ZAMANIDIR.BURADA GURURA KİBİRE PARTİCİLİĞE DEĞİL BİRLİĞE İHTİYAÇ VARDIR

ismail duman
ismail duman - 6 ay Önce

temize leke surmesi kolay inancimiza gore ilahi adalet diye mahkemede bulusursunuz vatandas sizi cok iyi taniyor yonetimlere iyiler talip olmasa ortalik itlere kalir taktir sizin saygilar