Gökgöz Mahallesi Sıcak Asfalt Sorunu Çözüldü

Pamukova'nın Gökgöz Mahallesinde uzun süredir sorun haline gelen yol sorunu çözüldü.

Gökgöz Mahallesi Sıcak Asfalt Sorunu Çözüldü

Pamukova'nın Gökgöz Mahallesinde uzun süredir sorun haline gelen yol sorunu Pamukova Belediyesi tarafından çözüldü.

Pamukova Belediyesi tarafından Gökgöz Mahallesinde yapılan çalışmalar için mahalle sakinleri Cuma Namazı sonrasında bir program tertip ederek Belediye Başkanı Cevat KESER’i konuk ettiler.

Cuma namazı sonrası Pamukova belediyesi tarafından sıcak asfalt çalışma yapılan alanda düzenlenen program ilçe Müftüsü Celil ŞİMŞEK’in duasıyla başladı. Dua sonrası söz alan Başkan KESER programın tertibinde emeği geçenlere teşekkür ederek, Gökgöz halkıyla birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu belirtti.

KESER konuşmasında; “Öncelikle açılışını yaptığımız sıcak asfalt çalışmasının mahallemize hayırlı olmasını diliyorum. Bu noktada emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bir teşekkürü de Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Zeki TOÇOĞLU’na etmek istiyorum. Zira ilçemiz ile alakalı her konuda elinden geldiği kadar bizlere destek oluyorlar. 30 seneden beri siyasetin içerisinde, sizlerin hizmetinde olan bir kardeşiniz olarak gittiğim her yere alnım açık, başım dik olarak gidiyorum. Çünkü ben bu 30 yıllık siyasi mücadelem içersinde ne söz verdiysem büyük oranda yerine getirmenin huzurunu ve güvenini yaşıyorum. Gökgöz mahallemizde de okuldan, camiye, alt yapı çalışmalarından(su-kanalizasyon), üst yapı (taş parke döşeme, sıcak asfalt) çalışmalarına, düğün salonundan, mahalle kıraathanesine varana kadar her alanda hizmetimiz emeğimiz var. Mahallemize çok amaçlı bir sosyal tesis kazandırıyoruz. Çalışmalarımız hızla devam ediyor. İnşallah önümüzdeki günlerde tesisimizin açılışını yapacağız.

Değerli kardeşlerim; gittiğim her yerde üstüne basa basa söylüyorum. Önümüzde çok kritik bir seçim var. 15 yıldır yapılan güzel işlerin heba olmaması için, ülkemizin 2023 hedeflerinin önünün kapanmaması için Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’a ve CUMHUR İTTİFAKI’na sizlerden güçlü bir destek istiyorum. Hizmet ve yatırım konusunda rüştünü her daim ispat etmiş olan AK Kadrolara sahip çıkmanızı ve %70 gibi rekor bir oy oranıyla ilçemizin farkını ortaya koymanızı bekliyorum” dedi.

Program mahalle halkı tarafından yapılan hayır pilavının ikramıyla son buldu.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2018, 10:20
YORUM EKLE