Fatih Akın'dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Eski Ak Parti İlçe Başkanı ve Akın Sigortacılık Acentesi sahibi Fatih Akın Ramazan Bayramı dolayısı ile yayınladığı mesajında birlik berberlik ve kardeşlik vurgusu yaptı.

Fatih Akın'dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Akın Sigortacılık Acentesi Fatih Akın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı:

“Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayini daha geride bırakarak bayrama kavuştuk. Mübarek Ramazan Bayramınızı can-i gönülden tebrik ediyor,gelecek 11 ayıda Ramazan huşusu ile geçirmeyi diliyorum.

Bir ay boyunca büyük kardeşlik ikliminin manevi havasında, dayanışmayı, kaynaşmayı, yardımlaşmayı hep birlikte yaşadık Şehrimizde, mahallemizde, akrabalarımızla, komsularımızla, kardeşlerimizle, ihtiyaç sahipleriyle, ekmeğimizi, suyumuzu bölüşüp ve birlik ve bütünlük içinde bayramımızı da idrak ediyoruz.

Milletçe ortak temel değerlerimiz etrafında birleştiğimiz bayramlar, gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarıldığı, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, aile ve toplum olarak millet olmanın hazzını yasadığımız özel ye anlamlı günlerdir. Bu günler bizi millet olarak 'KARDEŞ yaptığı birliğimizi beraberliğimizi bütünlüğümüzü yok etmeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Karanlık odaklar, eli kanlı örgüt ye teröristler bu kardeşliğimizi hiçbir zaman bozamayacak, topraklarımıza nefret tohumlarını ekmeye Muaffak olamayacaklardır.

Bu uğurda vatani vatan yapan şehitlerimiz ye kaybettiğimiz masum canların acısını her zerremizde hissedip; Aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnet, rahmet ye saygıyla anıyorum.. Güzel Ülkemizin birlik ye beraberliğini hedef alan, toplumu korku ye şiddet ile sindireceğini zannedenlere karsı bu zor süreci birlikte durarak ve birbirimize güvenerek atlatacağımıza inancım tamdır.

Umutların yeşerdiği, iyilik ye güzelliklerin filizlendiği bayramlar, el ele vermenin, millet olma suruna ermenin, Ortak değerlerimizi güçlendirmenin vesilesidir. Bayramda sıla-i rahim ve tatil için yola çıkacak tüm vatandaşlarıma, bir konuyu da hassaten hatırlatmak istiyorum; bayram sevincini felakete dönüştürmemek için, trafik kurallarına azami düzeyde riayet etmeye lütfen özen gösterelim!

Bu duygu ye düşünceler içinde tekrar, " Mübarek Ramazan Bayramınızı can-i gönülden tebrik eder, bayramın Ülkemize, milletimize, gönül coğrafyamıza, Ümidi olduğumuz tüm insanlığa ve İslam alemine hayırlara vesile olmasını dilerim. Allah'a emanet olun."
Ramazan bayramınız mübarek olsun..."

Fatih AKIN

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorumsuz
Yorumsuz - 5 ay Önce

Fatih akın yoksa kendini önümüzdeki dönem akp ilçe başkanlığınamı hazırlıyor....