Ercan Çay Yenice Mahallesine Muhtar Adayı

Pamukova da Eczane Teknisyeni olarak görev yapan Ercan Çay, Mart 2019 da yapılacak yerel seçimlerde Yenice Mahallesinden” Değişim, gelişim ve hizmet için “ muhtara dayı olduğunu açıkladı.

Ercan Çay Yenice Mahallesine Muhtar Adayı

Pamukova da Övün Eczanesinde Eczacı Teknisyeni olarak çalışan Ercan Çay, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Yenice Mahallesi muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Eski Pamukova esnaflarından Mehmet Çay’ın oğlu, Özbek Mahallesinin damadı , 2 çocuk babası olan Ercan Çay, 14 yıldan bu yana eczacı teknisyeni olarak çalışıyor.

Yenice Mahallesi sakinlerinin teveccühleri sonrası aday olmaya karar verdiğini, mahalle halkına hizmet için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağını ifade ederek, “ Değişim, gelişim ve mahallemize hizmet için muhtar adayıyım “ dedi.

36 yaşındaki Ercan Çay, “ Bugüne kadar mahallemizde muhtar olarak görev yapmış ağabeylerimize teşekkür ediyoruz. Artık değişimin zamanının geldiğini düşünerek bu yola çıktık. Mahalle halkımız bu yetkiyi bize verdiğinde, hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan hizmet edeceğiz. Şimdiden desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum “ dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE